Zniewolona, odcinek 18: Katia wychłostana? Grigorij skatuje ją, a Aleksieja zamknie w więzieniu - ZWIASTUN

2019-07-25 7:16 sz
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Facebook TVP Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

W serialu "Zniewolona" Grigorij (Michaił Gawriłow) wtrąci Aleksieja (Ołeksij Jarosławko) do więzienia! Słysząc o planowanym ślubie Kiti (Katerina Kowalczuk) i Kosacza wściekły Czerwiński w 18 odcinku "Zniewolonej" ruszy w pościg. Zrobi wszystko, żeby udaremnić zakochanym szczęśliwe zakończenie. W końcu odnajdzie uciekinierów i zaplanuje okrutną zemstę... Zobaczcie zwiastun 18 odcinka "Zniewolonej".

"Zniewolona" odcinek 18 - piątek, 26.07.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W serialu "Zniewolona" wiadomość o ucieczce Katii i Aleksieja rozniesie się z prędkością światła po dworze. Oczywiście informacja o niesubordynacji niewolnicy rozjuszy Czerwińskiego. Natychmiast ruszy w pościg za dziewczyną i jej kochankiem!

ZOBACZ w serialu "Zniewolona" >>> Wzruszający list Aleksieja do matki przed ucieczką z Kiti!

Wpadnie do domu Kosaczów w poszukiwaniu tropu. Znajdzie tam list, w którym będzie zapisany adres cerkwi, w której młodzi zamierzają się pobrać. W 17 odcinku "Zniewolonej" Katierina i Aleksiej zgodnie z planem pojawią się w Kijowie, gdzie odbędzie się uroczystość. Chwilę po jej zakończeniu dopadnie ich Czerwiński!

Grigorij rzuci się na męża niewolnicy i pojmie go, po czym wtrąci do więzienia. A co stanie się z Katią? Dziewczyna w 18 odcinku "Zniewolonej" zostanie uprowadzona i wywieziona z powrotem do posiadłości Czerwińskich.

Wszyscy zaczną spodziewać się, że pan i władca zmasakruje ją za nieposłuszeństwo. O dziwo to nie ona zostanie wychłostana, lecz służąca Halka, która podczas kary niemalże wyzionie ducha. Czerwiński będzie miał jej za złe, że nie dopilnowała jego poddanej. TEGO nie możesz przegapić >>> Zniewolona. Ostatni odcinek pierwszego sezonu. Katia odnajdzie swojego ojca!

Zniewolona. Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko)
Autor: Youtube Zniewolona. Aleksiej Kosacz (Ołeksij Jarosławko)

Najnowsze