Zniewolona, 3 sezon: To już pewne, wiemy kto zagra Katię! Kowalczuk nie może sobie darować

2020-08-02 18:53
Zniewolona (Krepostnaya) - serial ukraiński w TVP1. Katerina Kovalchyk Kowalczuk
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona (Krepostnaya) - serial ukraiński w TVP1. Katerina Kovalchyk Kowalczuk

Katrina Kowalczuk, gwiazda serialu "Zniewolona" opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię wspominkowych zdjęć. Czy to tęsknota za rolą Katii i gwiazda nie może sobie darować, że porzuciła swoją wielką rolę? Kowalczuk o dawna marzyła o karierze w Hollywood i zrobiła wiele, aby po międzynarodowym sukcesie "Zniewolonej" zabłysnąć w USA. Czy udało jej się spełnić "amerykański sen" i nie pojawi się już na planie 3 sezonu serialu "Zniewolona"? Sprawdź co już wiemy!

Zniewolona 3 sezon. Kowalczuk już nie wróci na plan serialu? Kto zagra Katię?

Katerina Kowalczuk, czyli Katia ze "Zniewolonej" natychmiast po wielkim sukcesie serialu wyleciała za ocean spełniać swój "amerykański sen". I choć nadal promuje ukraiński hit za granicami kraju, coraz częściej słychać o jej podbojach w USA. Czy to oznacza, że gwiazda porzuci swoje "dziecko" i największy sukces i nie wystąpi już w 3 sezonie serialu?

Gwiazda "Zniewolonej" zadomowiła się w USA na długi czas. Jej profil na Instagramie jest pełen zdjęć z amerykańskich wojaży, a serialowa Katia jest na ich nie tylko piękna, ale wygląda na bardzo szczęśliwą. Jednak ostatnio, obok widoczków Kalifornii coraz częściej widać Kowalczuk w Moskwie i na Ukrainie. Czyżby gwiazda "pocztówkami" z USA miała demonstrować, jak bardzo żałuje, że miała opuścić krainę marzeń?  

Zobacz też: Zniewolona. A jednak będzie 3 i 4 sezon! Kiedy nowe odcinki? Czy Katię zagra Kowalczuk?

  

Wyświetl ten post na Instagramie.
Once upon a time, when I was in school in 7th grade, I fell unrequitedly in love with a high school graduate boy. I remember well that there was no joy in this. No butterflies in my stomach, thrill and delight. There was only torment and suffering, tragic verses and black hopelessness. This lasted for some time, and then, of course, came to naught, since the soul always gravitates towards light and goodness. And only after many years I firmly learned that it's necessary to break off relations that don't bring joy at all, it's necessary, in principle, to communicate less with joyless people and leave the places where your joy goes to feed black holes. BUT FIRST OF ALL, you need to LEARN to produce joy and shine with it, no matter what! And I'm learning. It's easy to be mysteriously tragic, resentful and incomprehensible. It's harder to be happy, content, and open. ________________________________ Однажды в 7 классе я безответно влюбилась в мальчика-выпускника старшей школы. Хорошо помню, что радости в этом не было никакой. Никаких бабочек в животе, трепета и восторга. Были лишь мука и страдание, трагичные стихи и чёрная безнадёга. Это длилось какое-то время, а потом, конечно, сошло на нет, поскольку душа всегда тяготеет к свету и благости. И лишь спустя много лет я твёрдо усвоила, что нужно разрывать отношения, которые совсем не приносят радости, нужно в принципе поменьше общаться с безрадостными людьми и уходить из мест, где твоя радость идёт на прокорм чёрным дырам. НО ПРЕЖДЕ ВСЕГО, нужно НАУЧИТЬСЯ продуцировать радость и светиться ею, не смотря ни на что! И я учусь. Быть загадочно трагичным, обиженным и непонятным - легко. Труднее быть счастливым, довольным и открытым. Post udostępniony przez Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

Kowalczuk mocno przyłożyła się do zadbania o rozwój swojej kariery w Ameryce. Zatrudniła nawet menadżera ze Stanów Zjednoczonych, który miał jej pomóc podbić Hollywood. Dzięki temu gwiazda "Zniewolonej" zagrała w amerykańskim filmie „Roy”. Na razie nie wiadomo, czy to pierwszy krok do wielkiej kariery serialowej Katii. Powrót w rodzinne strony może oznaczać, że ma ochotę na moment odpoczynku. Jednak na razie ukochana Katia fanów "Zniewolonej" milczy na temat swojego udziału w kontynuacji serialu, a na jej profilach próżno szukać choćby jednego pamiątkowego zdjęcia ze "Zniewolonej"! 

Producenci serialu "Zniewolona" zapewniają jednak, że w 3 sezonie wszystko odbędzie się bez przeszkód i główną rolę Katii zagra znów Katerina Kowalczuk. Pewne jest, że ciąg dalszy serialu zobaczymy już w 2021 roku, a część zdjęć kręcona będzie w Polsce z udziałem polskich gwiazd!

Jednak w 4 sezonie "Zniewolonej" Kowalczuk będzie już "wolna" i spokojnie będzie mogła rozwijać się w USA - głównym bohaterem będzie już wówczas już zupełnie inna osoba. Czy będzie to dziecko Katii to na razie jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic producentów.     

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze