Zniewolona 2 sezon, odcinek 46: To Czerwiński wyda wyrok na Katię! Zamorduje niewolnicę?! - ZWIASTUN

2019-08-27 21:20 sz
Zniewolona, odcinek 46, Grigorij Czerwińśki (Michaił Gawriłow)
Autor: TVP Zniewolona, odcinek 46, Grigorij Czerwińśki (Michaił Gawriłow)

Czerwiński (Michaił Gawriłow) w 46 odcinku "Zniewolonej" wyda wyrok na Katię (Katerina Kowalczuk)! Grigorij zostanie całkowicie opętany przez niebezpieczną sektę i postanowi oficjalnie stać się jej członkiem. To oznacza, że Żadan (Max Radugin) musi się pospieszyć, jeśli chce uratować ukochaną. Dowódca szaleńców w 46 odcinku serialu "Zniewolona" podpuści Czerwińskiego do zbrodni... Zobacz zwiastun.

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 46 - wtorek 27.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

W poprzednim odcinku serialu "Zniewolona" Czerwiński postradał zmysły, a będzie tylko gorzej. Zniewolona Katierina w 46 odcinku zacznie odliczać godziny do swojej śmierci. Niestety, przez groźną sektę szlachcica zaczną nawiedzać coraz mroczniejsze myśli... Do czego jest zdolny?

Co jeszcze wydarzy się w serialu "Zniewolona"? >>> Skopcy wywiozą Katię. Żadan nie zdąży odbić jej z łap morderców

Zniewolona, odcinek 46, Grigorij Czerwińśki (Michaił Gawriłow)
Autor: TVP Zniewolona, odcinek 46, Grigorij Czerwińśki (Michaił Gawriłow)

Czerwiński zwróci się do przywódcy. W swoim zafiksowaniu nie zauważy, że jest zwyczajnie manipulowany. - Postanowiłem, że zostanę jednym z was - oznajmi w 46 odcinku "Zniewolonej".
- Jesteś słaby duchem, w niewoli bezecnej dziewczyny...
- Dopóki ona żyje nie zaznam spokoju - odpowie jak w transie. Wyda wyrok na dziewczynę!
- Wszystko w twoich rękach...

W tym samym czasie Żadan nie ustanie w poszukiwaniach Katii. W gonitwie myśli dojdzie do bardzo niepokojących wniosków. Skoro Grigorij już wcześniej był w stanie zabić człowieka, to z pewnością spróbuje ponownie! - Już raz zamordował, może to zrobić jeszcze raz! Czy Andriej z serialu "Zniewolona" w 46 odcinku zdąży z pomocą? Zobacz zwiastun poniżej. Przeczytaj też >>> Zniewolona. Nikołaj uzależniony jak Czerwiński? Niepokojące zdjęcie z planu

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde

Najnowsze