Zniewolona 2 sezon, odcinek 37: Katia ucieknie przed Andriejem Żadanem i rozpocznie nowe życie

2019-08-16 12:27 Ag
Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)
Autor: Instagram Zniewolona. Katierina Wierbickaja (Katerina Kowalczuk)

Nowe życie Katii (Katerina Kowalczuk) w serialu "Zniewolona"! Zły los nareszcie odwróci się od Katieriny, która po wszystkich cierpieniach jakich zaznała w domu publicznym Madame (Natalia Waśko) w 37 odcinku "Zniewolonej" wreszcie odzyska spokój. Andriej Żadan (Maxim Radugin) pomoże Kiti wydostać się z burdelu. Ona jednak uzna, że klient domu uciech chce ją wykorzystać i ucieknie. Co się stanie z Katią w 37 odcinku "Zniewolonej"?

"Zniewolona" 2 sezon odcinek 37 - sobota, 17.08.2019, o godz. 20.35 w TVP1

Ucieczka Katii w serialu "Zniewolona" będzie dla niej jedyną szansą na rozpoczęcie wszystkiego od początku! Cudem uniknie gwałtu, ale zboczony Holender Van Hell nie będzie chciał jej tak łatwo wypuścić. W końcu sporo zapłacił Madame za randkę z niewinną dziewicą, z której chciał zrobić małą dziewczynkę (WIĘCEJ TUTAJ >>>).

Nie przegap: Zniewolona 2 sezon, odcinek 46: Grigorij oskarżony o zabójstwo Aleksieja. Nikołaj znajdzie dowód

W 37 odcinku "Zniewolonej" klient burdelu z Holandii będzie oburzony sposobem w jaki Katia się mu wymknęła. Oburzony oskarży Madame o oszustwo i zażąda zwrotu zaliczki za Katierinę. I wtedy w obronie Kiti stanie Andriej Żadan, który spłaci zboczeńca z nadwyżką i urządzi dla niego huczną zabawę w burdelu.

Sprawdź też: Zniewolona w Polsce. Katerina Kowalczuk przyjedzie do Warszawy! Będzie gościem specjalnym jesiennej ramówki TVP

Ale Żadan zdobędzie się też na jeszcze jeden wspaniałomyślny gest wobec Katii. Choć sprawiał wrażenie mężczyzny, który w domu uciech szuka tylko rozrywek dla ciała, a sama Katia mówiła o nim, że "nie ma duszy", to w 37 odcinku "Zniewolonej" przekona Madame, by puściła dziewczynę wolno!

Kiedy Katia wreszcie odzyska wolność i list polecający od Nikołaja Doroszenk, który jest jej przepustką do nowego, lepszego życia, ucieknie przed Żadanem. Zacznie bowiem podejrzewać, że teraz Andriej będzie chciał ją zniewolić i wykorzystać.

Przeczytaj też: Koniec Zniewolonej. Ślub Katii i Andrieja Żadana w ostatnim odcinku! Niespodziewane wydarzenie po ślubie

W 37 odcinku "Zniewolonej" Katia zgłosi się do służby w majątku Korieniewych, dostanie tam posadę guwernantki młodego dziedzica, Wołodii. Nie będzie nawet podejrzewała, że los znów połączy ją z Żadanem.

Uwielbiasz serial "Zniewolona"? Koniecznie przeczytaj książkę "Harem", wydawnictwa Harde, czyli prawdziwą historię dziewcząt z jedynego polskiego haremu.

Książka "Harem" w znacznej części napisana jest w postaci pamiętnika młodej dziewczyny sprzedanej przez matkę do tytułowego haremu. Opowieść zaczyna się w latach czterdziestych XVII wieku. Opowieść 14-letniej Józi – jak sama mówi głupiutkiej wtedy wiejskiej dziewuchy z Brzezin - córki ubogiego chłopa pańszczyźnianego. Gdy ojciec niespodziewanie zaniemógł i nie dał rady pracować, rodzina (szóstka dzieci, bieda aż piszczy) znalazła się w trudnej sytuacji, matka sprzedała dziewczynę. Ta trafiła do haremu mości Zamoyskiego. 

Gdzie można kupić "Harem"? KLIKNIJ TUTAJ >>> albo TU >>>

Harem - książka wydawnictwa Harde
Autor: materiały prasowe "Harem" - książka wydawnictwa Harde

Najnowsze