Zniewolona 2 sezon, odcinek 32: Andriej Żadan rozpozna Katię w burdelu. Gdzie ją widział? - ZWIASTUN

2019-08-11 18:17 Ag
Zniewolona 2 sezon odc. 32. Andriej Żadan (Maxim Radugin)
Autor: vod.tvp.pl Zniewolona 2 sezon odc. 32. Andriej Żadan (Maxim Radugin)

Andriej Żadan, nowy bohater w serialu "Zniewolona" grany przez Maxima Radugina to bogaty szlachcic, który będzie miał spory wpływ na życie Katii (Katerina Kowalczuk). W 32 odcinku "Zniewolonej" w domu publicznym Madame, gdzie Katierina będzie zabawiała gości grą na pianinie, zjawi się Andriej, stały klient burdelu, który wśród wielu prostytutek wypatrzy właśnie Wierbicką. Rozpozna w niej znajomą dziewczynę. Skąd Żadan zna Katię? Zobaczcie zwiastun 32 odcinka "Zniewolonej"!

"Zniewolona" 2 sezon, odcinek 32 - niedziela, 11.08.2019, o godz. 20.15 w TVP1

Dalsze losy Katii z serialu "Zniewolona" nierozerwalnie łączą się z Andriejem Żadanem! To właśnie on, bardzo majętny szlachcic z Kijowa, blisko związany z rodziną Korieniewów gdzie dzięki listowi polecającemu od Nikołaja Doroszenko (Mark Drobot) Katia miała dostać posadę guwernantki. W 32 odcinku "Zniewolonej" ciężka choroba, pobyt w domu uciech bezwzględnej Madame staną jednak na drodze do realizacji tych planów.

Przeczytaj też: Zniewolona 2 sezon, odcinek 36: Katia znów się zakocha? Andriej Żadan zastąpi jej zmarłego Aleksieja

Co prawda Katierina zacznie powoli dochodzić do siebie, dzięki "troskliwej" opiece właścicielki burdelu, ale Madame nie pozwoli jej tak szybko odejść. Zażąda zwrotu pieniędzy za leczenie i pobyt pod jej dachem. - Razem jesteś winna 105 rubli i 30 kopiejek... Sutenerka postawi dziewczynie warunek - umorzy jej dług, jeśli Katia zgodzi się zostać jedną z prostytutek w jej domu uciech, ale dla specjalnych klientów, zwłaszcza jednego, zboczonego Holendra Vanhela >>>
- Gdybyś z klientami rozmawiała po francusku?
- Nie będę tego robić!
- Znikną siniaki na plecach i będziesz! - rzuci stanowczo Madame.

W 32 odcinku "Zniewolonej" Madame zmusi Katierinę, by zajęła się zabawianiem bogatych klientów, którzy odwiedzają jej lokal, by się napić, a później spędzić upojne chwile z jedną z "dam do towarzystwa". Katia nie zdoła jej się przeciwstawić, bo właścicielka domu publicznego zabierze jej list polecający do Korieniewów i wszystkie pieniądze - 80 rubli, które dostała od Nikołaja.

Sprawdź też: Zniewolona. Katerina Kowalczuk ma niespodziankę dla Polaków. Wyjątkowy post serialowej Katii

Kiedy pewnego wieczoru do burdelu wkroczy Andriej Żadan, ulubiony klient większości prostytutek, szlachcic, który zawsze traktuje je z szacunkiem i nawet czasami przynosi prezenty wszystko się zmieni. W  32 odcinku "Zniewolonej" Żadan rozpozna w grającej na pianinie Katii znajomą dziewczynę. - Znam ją, widziałem ją kiedyś! - powie do swojego przyjaciela.

Kim w "Zniewolonej" będzie Andriej Żadan? To mężczyzna, który z czasem stanie się obrońcą Katii, a później połączy ich nawet coś więcej. Dość szybko, bo w 39 odcinku "Zniewolonej" okaże się, że jest ojcem chrzestnym Wołodii, chłopca, którego Katia będzie guwernantką w domu wicegubernatora Korieniewa. Szlachcic przypomni sobie, że spotkał Wierbicką w domu publicznym, wypomni guwernantce, że była prostytutką i zażąda, by natychmiast opuściła posiadłość Korieniewów.

Najnowsze