Tureckie seriale

Złoty chłopak. To wydarzy się na chwilę przed ślubem! Hattuc skrywa pewną tajemnicę! O co chodzi?

To już pewne. Wnuk właściciela stambulskiej firmy jubilerskiej się żeni. Ferit w 5. odcinku serialu "Złoty chłopak" przedstawia wybrankę swoim rodzicom, a Seyran dostaje od Hattuc wyjątkowy prezent. Ma on związek z Halisem Korhanem!

Spis treści

  1. Złoty chłopak odc 5. streszczenie odcinka
  2. Jaką tajemnicę skrywa Hattuc z serialu "Złoty Chłopak"?

Seria' turecki "Złoty chłopak" spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem widzów w Polsce. Już 4 września, o godz. 14:00 na antenie TVP1 zostanie wyemitowany 5. odcinek "Yali Capkini". Już teraz sprawdź, co wydarzy się na chwilę przed ślubem Seyran i Ferita.

Złoty chłopak odc 5. streszczenie odcinka

Ferit przedstawia Seyran swoim rodzicom, którzy są jej bardzo przychylni. Dziewczyna dowiaduje się, że ślub ma się odbyć już jutro i jest tym faktem przerażona.

Ferit nie może za to uwierzyć, że Seyran nie chce wyjść za niego za mąż. Chłopak nieskromnie przyznaje, że jest najlepszą partią w mieście. W 5. odcinku serialu "Złoty chłopak" Suna odda siostrze suknię ślubną ich matki, którą sama miała włożyć.

Czytaj też: Ile odcinków ma turecki serial "Złoty chłopak"? Czy będzie 2. sezon w Polsce?

Jaką tajemnicę skrywa Hattuc z serialu "Złoty Chłopak"?

W 5. odcinku tureckiego serialu "Złoty chłopak" Hattuc przekaże Seyran sporo pieniędzy i naszyjnik, który niegdyś dostała od Halisa. Tymczasem on dyktuje Latifowi swoje wspomnienia.

Nie bądź gorsza od ich synowej, weź te pieniądze, a teraz posłuchaj mnie uważnie – noś ten naszyjnik. Kiedy będzie ci źle, załóż go przy panie Halisie – poleci Seyran ciotka.

Wspomniany wcześniej naszyjnik i słowa Hattuc wprawią wszystkich w konsternację. Czy rodzinne tajemnice wyjdą na jaw? To na razie tylko przypuszczenia, ale mówi się, że Hattuç i Halisa mogła kiedyś łączyć miłość, a owocem ich zakazanego związku jest... ochroniarz i kierowca Ferita - Abidin!

Czy Abidin rzeczywiście jest dzieckiem Hattuç i Halis Aği? Przekonamy się o tym już niebawem. Co o tym sądzicie? Złoty chłopak - zobacz zdjęcia z 5. odcinka

Najnowsze