Tureckie seriale

"Złoty chłopak" odc. 30. Powrót Suny! Ferit nakryje Pelin z innym! Streszczenie odcinka "Yalı Çapkını" [6.10.2023]

Podczas gdy Ferit był zajęty pomocą Seyran i jej siostrze, Pelin postanowiła wzbudzić w nim zazdrość, umawiając się z innym. Wkrótce dojdzie do konfrontacji. Sprawdź streszczenie 30 odcinka serialu "Złoty chłopak".

Spis treści

  1. "Złoty chłopak" 30. Przeczytaj streszczenie odcinka
  2. Kiedy oglądać 30. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

To koniec burzliwej relacji Ferita i Pelin z serialu "Złoty chłopak"? Dziewczyna robi wszystko, aby wzbudzić w dziedzicu fortuny zazdrość i już w 30. odcinku "Złotego chłopaka" jej się to uda. Ferit nieźle się wkurzy, gdy przyłapie ją na spotkaniu z innym chłopakiem!

"Złoty chłopak" 30. Przeczytaj streszczenie odcinka

Suna wraca do domu, ale Kazim, skarcony przez Hattuc, nie robi jej krzywdy. Ferit uzyskuje od dziadka Halisa obietnicę, że ten wstawi się za Suną u Kazima. Ferit zabiera Seyran do pizzerii, gdzie jest Pelin. Ponieważ dziewczyna nie odbiera od niego telefonu, podchodzi do jej stolika z podejrzeniem, że Pelin jest na randce z innym, po czym z hukiem odchodzi.

Czytaj także: Tak się kończy "Złoty chłopak". Dramatyczny finał tureckiego serialu

Kiedy oglądać 30. odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Kiedy emisja 30. odcinka serialu tureckiego "Złoty chłopak" w telewizji? TVP1 pokaże ten odcinek w piątek, 6 października, o godz. 14:00. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP. Powtórka 30. odcinka "Złotego chłopaka" w poniedziałek, 9 października, o godz. 6:05 w TVP1.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 30. w naszej galerii.

Listen on Spreaker.
Najnowsze