Tureckie seriale

Złoty chłopak. Halis Korhan bierze ślub! Zerknij, jak będzie wyglądać uroczystość - ZDJĘCIA

W tureckim serialu "Złoty chłopak" tyle się dzieje, a najlepsze dopiero przed nami! Z dużym wyprzedzeniem zdradzamy, że Halis Korhan wkrótce się ożeni! Przed nami kolejna ważna uroczystość w serialu. Koniecznie poznaj szczegóły i zajrzyj do galerii ZDJĘĆ! Dziadek Ferita poślubi swoją dawną miłość.

Spis treści

  1. Złoty chłopak. Halis i Hatice będą razem!
  2. Ślub Halisa i Hatice z serialu "Złoty chłopak"

Mało Wam ślubów w serialu "Złoty chłopak"? To przygotujcie się na kolejną uroczystość! Już za jakiś czas Halis zrobi pierwszy krok w stronę małżeństwa. Nestor rodu Korhanów zdecyduje się poślubić ciotkę Seyran!

Jaki serial zastąpi Zakazany owoc w TVP? Mamy pierwsze przecieki!

Złoty chłopak. Halis i Hatice będą razem!

Halis poinformuje całą rodzinę o tym, co postanowił z Hatice. Wszyscy zgromadzeni wstrzymają oddech, bo nestor rodu wstanie, chwyci za rękę ciotkę Seyran i powie:

Odtąd będziemy sobie towarzyszyć, a w najbliższym czasie się pobierzemy – oznajmi nestor rodu.

Na twarzach domowników pojawi się zdziwienie i radość! "Brawo dla Was. Dziadku jesteś królem!" - zapieje z zachwytu Ferit, ale nie wszystkim się to spodoba. Ciotka Ifakat od razu wszystko zakwestionuje.

- Wezwijcie lekarza. Trzeba mu zmierzyć ciśnienie – powie rudowłosa, a Halis zmierzy ją chłodnym spojrzeniem.

Polecamy: Złoty chłopak. Gülgün na zbity pysk wyrzuci Ifakat! Wyjaśniamy dlaczego

Swoje "pięć groszy" dorzuci także Nukhet, która ma żal do Halisa o to, że nie ożenił się z jej matką. Niedługo po tym Halis weźmie na stronę Seyran i oznajmi, że zapomina o wszystkim, co zrobiła. "Obiecałem to Hatice. Wiem, że popełniłaś kilka błędów, ale potrafiłaś wszystko wynagrodzić" – wyzna starzec. Ferit i Seyran będą największymi orędownikami ślubu Halisa i Hatice

Zobacz: Koniec serialu Złoty chłopak. Do końca zostało już tylko kilka odcinków!

Ślub Halisa i Hatice z serialu "Złoty chłopak"

Halis poprosi młodych o pomoc – to właśnie Seyran i Ferit będę odpowiadać za przygotowanie i przebieg uroczystości zaślubin. Hatice będzie musiała przygotować tradycyjną kawę, a Ferit w imieniu Korhanów będzie prosił Kazima o jej rękę.

Nie zgadniecie, czego zażąda Hatice. "Jako posag chcę rezydencji. Nie wejdę do tego domu jako panna młoda, jeśli on nie będzie mój" – powie, a Ifakat nie wytrzyma nerwowo.

- I co jeszcze! - wykrzyczy zdenerwowana, ale zakochany Halis postawi sprawę jasno.

- Będzie tak, jak chce Hatice. Jej posag to rezydencja – powie.

- Skoro od tylu lat skrycie się kochali i na siebie czekali to… bierzcie ją Ferit. Oddaję pannę młodą – powie Kazim, a wszyscy wstaną i zaczną bić brawo.

Zobacz także: Złoty chłopak. Najpierw ślub, później krwawa masakra! Koszmarna noc poślubna Halisa i Hatice

Po wielu perypetiach, w końcu nadejdzie wyczekiwany dzień, w którym Hatice i Halis wezmą ślub. Ich droga do ołtarza nie była łatwa, ale miłość i determinacja ostatecznie zwyciężyły, przynosząc poruszającą ceremonię, na którą czkali wszyscy fani serialu "Złoty chłopak".

Jak będzie wyglądał ślub Halisa i Hatice? Wszystkiego dowiesz się z galerii ZDJĘĆ!

Listen on Spreaker.
Najnowsze