Zawsze warto 2 sezon, odcinek 18: Dorota wróci do tyrana Łukasza! Będzie tego żałować - ZWIASTUN

2020-04-08 22:14 Ag
 Zawsze warto 2 sezon, odcinek 18: Dorota wróci do tyrana Łukasza! Będzie tego żałować - ZWIASTUN
Autor: Polsat/ K. Pakiela Zawsze warto 2 sezon, odcinek 18: Dorota wróci do tyrana Łukasza! Będzie tego żałować - ZWIASTUN

W 18 odcinku "Zawsze warto" 2 sezonu Dorota (Katarzyna Zielińska) nie rozwiedzie się z Łukaszem (Paweł Ławrynowicz), tyranem, który ją upokarzał, bił i zdradzał. Naiwnie uwierzy w przemianę męża i na rozprawie rozwodowej powie, że zmieniła zdanie. Mało tego, Dorota wróci do Łukasza, pozwoli mu znów zamieszkać w ich domu. A kiedy w 18 odcinku "Zawsze warto" Łukasz namówi ją na seks, zgodzi się potulnie jak wcześniej, choć nadal będzie czuła do niego wstręt. Niestety przemiana Łukasza to jedno wielkie kłamstwo, a Dorota pożałuje, że dała mu szansę. Zobaczcie ZWIASTUN.

"Zawsze warto" 2 sezon, odcinek 18 (odc. 6) - wtorek, 8.04.2020, o godz. 21.10

W 18 odcinku "Zawsze warto" nie będzie rozwodu Doroty i Łukasza. Już jakiś czas temu kobieta zrezygnowała z niebieskiej karty, bo mąż zapewnił ją, że nie jest już tym samym człowiekiem, który się nad nią znęcał psychicznie i fizycznie. Zrobiła to głównie dla dzieci, bo Igor (Maksymilian Balcerowski), Iza (Antonina Litwiniak), i najstarsza Majka (Gabriela Świerczyńska) bardzo przeżywały rozpad rodziny. I cierpiały widząc smutnego ojca...

Patrz też: Zawsze warto 2 sezon, odcinek 18: Marta po śmierci Rafała i Aśki będzie matką ich syna Antka? - ZWIASTUN

Oczywiście Dorota w 18 odcinku "Zawsze warto" 2 sezonu nawet nie będzie podejrzewała, że to wszystko tylko gra Łukasza, który postanowił w ten podły sposób wykorzystać naiwność żony. Damski bokser i tyran doskonale wcieli się w rolę troskliwego ojca i czułego męża, którego Dorocie zawsze brakowało.

- Nie wracasz do tego swojego mieszkania, zostań tu z nami. Ze mną, z dziećmi... - zaproponuje mu tuż po ostatniej rozprawie o rozwód, z którego się wycofa.
- Dziękuję, już nigdy więcej się na mnie nie zawiedziesz... - zapewni Łukasz bez mrugnięcia okiem. A to wszystko będą tylko kłamstwa.

Kiedy w 18 odcinku "Zawsze warto" zdjęcia Majki przypadkowo trafią do agencji modelek i wpadną w oko jej właścicielce, Dorota nie zgodzi, by jej nastoletnia córka wchodziła branżę modelingową. Łukasz, pragnąc zyskać w oczach Majki, żeby stanęła po jego stronie, poprze jej chęć spróbowania sił w wielkim świecie…  Nawet córka nie domyśli się, co się kryje za zachowaniem Łukasza.

	Zawsze warto 2 sezon odcinek 18: Łukasz (Paweł Ławrynowicz)
Autor: Polsat/ K. Pakiela Zawsze warto 2 sezon odcinek 18: Łukasz (Paweł Ławrynowicz)
Zawsze warto 2 sezon odcinek 18. Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska)
Autor: Polsat/ K. Pakiela Zawsze warto 2 sezon odcinek 18. Marta (Weronika Rosati), Dorota (Katarzyna Zielińska)
Zawsze warto, sezon 2, odc. 1: Dorota (Katarzyna Zielińska), Marta (Weronika Rosati)
Autor: Polsat
Najnowsze