Zakochani po uszy 302. Tymon jednak wraca! Co będzie ze związkiem Bartka i Soni?

2021-02-25 12:51 AW
Zakochani po uszy
Autor: Materiały Prasowe

Trójkąt miłosny pomiędzy braćmi i Sonią był główną osią fabularną z wcześniejszego sezonu Zakochanych po uszy. Gdy Sonia zaszła w ciążę, początkowo myślała, że stworzoną z Tymonem szczęśliwą rodzinę, jednak szybko okazało się, że chłopak ma zupełnie inne plany. Zrozpaczona Sonia początkowo odsunęła się od wszystkich, teraz jednak postanowiła dać drugą szansę Bartkowi. Tymon jednak bardzo niespodziewanie ponowni wkroczy w ich życie.

Zakochani po uszy 302: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Tymczasem z kolejnym problemem mierzy się Asia. Mimo że Piotr wybudził się ze śpiączki, nie poznaje jej, stracił pamięć i jest przekonany, że jego żoną jest Sylwia. Lekarz zasugerował bardzo nietypowy sposób, aby przywrócić Piotrowi pamięć, na co Asia początkowo nie chce się zgodzić.

Zakochani po uszy 302: streszczenie

Michał ma mętlik w głowie. Czuje, że powinien dać szansę Sylwii. Chce też porozmawiać z Hanią, ale ich spotkanie kończy wzajemnymi złośliwościami. Tymczasem neuropsycholog tłumaczy Asi stan jej męża i chce pomóc mu odzyskać pamięć. Chodzi o dostarczenie Piotrowi bodźców. Lekarz sugeruje Asi, że być może Piotra powinna odwiedzić była żona. W pierwszej chwili Asia uważa, że to zły pomysł, jednak po rozważeniu go prosi Sylwię, aby odwiedziła Piotra w szpitalu. Sylwia odmawia… Niespodziewanie w życie Soni i Bartka ponownie wkracza Tymon. Dowiaduje się o dziecku.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze