Seriale

i

Autor: Materiały prasowe Paloma

Tragiczna diagnoza wywróci jej życie do góry nogami. Nowy serial "Paloma" wzrusza do łez

2021-08-16 8:26

Czasem wystarczy jedna chwila, by całe życie zmieniło się o sto osiemdziesiąt stopni. Doświadczy tego tytułowa bohaterka nowego serialu Paloma, gdy usłyszy wstrząsającą diagnozę. Co zrobi, wiedząc, że zostało jej klika miesięcy życia?

Seriale dla kobiet, które warto obejrzeć

Paloma (Grazi Massafera) jest młodą, atrakcyjną kobietą, która czerpie z życia garściami. W jej napiętym grafiku często jednak brakuje czasu na to, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o tym co naprawdę ważne. Kobieta podejrzewa nawet, że już wkrótce się to zmieni za sprawą pozornie rutynowej wizyty u lekarza. Badania wykażą, że Paloma cierpi na nieuleczalną chorobę, a jej stan jest gorszy, niż można przypuszczać. Gdy usłyszy, że zostało jej zaledwie kilka miesięcy życia, będzie zdruzgotana, a to nie koniec złych wiadomości, które ją czekają.

Na wieść o wstrząsającej diagnozie kobietę odwiedzi po latach jej dawny ukochany Ramón (David Junior), z którym niegdyś łączyło ją płomienne uczucie. Wszystko zmieni się, gdy okaże się, że w szpitalu doszło do pomyłki, a fatalne wyniki w rzeczywistości należą do starszego mężczyzny imieniem Alberto (Antonio Fagundes). Spotkanie tych dwojga odmieni ich przyszłość i stanie się cenną lekcją życia.

Emisja w TV:

Paloma

poniedziałek-piątek 14.35 TTV HD

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany