Netflix, The Crown

The Crown sezon 5. Śmierć Diany! Tak będzie wyglądać - ZDJĘCIA

W 5 sezonie "The Crown" zobaczymy tragiczną śmierć księżnej Diany (Elizabeth Debicki)! Na ten moment czekają wszyscy widzowie wielkiego hitu Netflix-a. Księżną Dianę kochali ludzie na całym świecie i wszyscy pogrążyli się w ciężkiej żałobie, kiedy zginęła w wypadku. Wokół śmierci Diany nagromadziło się wiele tajemnic i mitów. Jak ten dramat pokaże "The Crown" w 5 sezonie? Sprawdź co już wiemy i zobacz nowe ZDJĘCIA w GALERII!

"The Crown 5". Księżna Diana zginie w tragicznym wypadku! Czy Netflix pokaże całą prawdę?

W "The Crown 5" poznamy dalsze losy księżnej Diany, która "skradła serca" ludziom na całym świecie, ale sama szczęścia nie zaznała. W 4 sezonie serialu widzieliśmy jak wielka miłość młodziutkiej Diany zderzyła się z twardą i zimną rzeczywistością pałacu Buckingham. Co gorsze, widzowie od razu wiedzieli, że Karol (Dominic West) zupełnie nie jest zainteresowany żoną, bo od zawsze kocha Camillę (Olivia Williams), ale Diana dowiedziała się o tym na końcu. Czy w 5 sezonie serialu o brytyjskiej rodzinie królewskiej zobaczymy całą prawdę o śmierci Diany?

Rodzina królewska już oprotestowała 5 sezon "The Crown". Z pałacu leciały noty protestacyjne do Netflix, że opowiada ludziom "bajki". ostatecznie doszło do ugody, zgodnie z którą produkcja dodała w opisie swojego hitu dopisek, że jest top jedynie fabularyzowana wersja rzeczywistości. Czy pokazali za dużo na temat śmierci księżnej Diany?

To, czy w "The Crown 5" zobaczymy liczne romanse księżnej Diany, które doprowadziły do jej śmierci, jest na razie pilnie strzeżoną tajemnicą produkcji. Na szczęście wszyscy będziemy mogli to zobaczyć na platformie Netflix już dosłownie za kilka dni - sprawdź kiedy

Czy śmierć Diany to był wypadek? A może ktoś "pomógł" skrócić jej życie? Pewne jest, że w "The Crown 5" dużo czasu zostanie poświęcone Dianie i jej śmierci, więc już niebawem poznamy wersję wydarzeń, jaką przygotowali dla nas twórcy hitu Netflix-a. 

Zobacz też: The Crown sezon 5 kiedy na netflix? Data premiery już znana! - ZDJĘCIA

Najnowsze