Tajemnica zawodowa, odcinek 8 - streszczenie, opis: Andrzej grozi Julii, że nigdy nie da jej rozwodu - ZWIASTUN

2021-04-07 15:08 Agnieszka Pyź
Tajemnica zawodowa odc. 8. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)
Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 8. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)

"Tajemnica zawodowa" odcinek 8 nowego serialu w TVN w środę, 7.04.2021, o godz. 21.30. "Tajemnica zawodowa" odcinek 8 streszczenie - Relacje między Julią i Millerem dalej pozostają niezręczne. W domu Żurawska znajduje niezapłacone rachunki za prąd. Choć widzi rodzinną scenę z Andrzejem, nadal żąda rozwodu. Później dowiaduje się od rzecznika dyscyplinarnego, że kara za hejterskie komentarze jest wysoka.

Wiktor wspomina o Lence, ku niezadowoleniu córki. Mówi też o bankiecie, zorganizowanym, by pozyskać środki na utrzymanie kancelarii. Ada wraz z pozostałymi pracownikami otrzymała inne zatrudnienie. Julia proponuje ojcu, żeby kobieta została przedstawicielem w sądzie.

Miller szuka przyjaciela Miśka. Nakrywa Michała i Paulę w jego samochodzie. Jakiś czas później znajduje Tymona w Tabu. Poznaje prawdę - to Kinga ponosi winę w sprawie Jóźwiaka. Dzięki Ewie Żurawska spotyka się z mężczyzną w zakładzie psychiatrycznym. On nie chce jednak rozmawiać.

Madej nie jest zadowolony, że Julia powiedziała Andrzejowi o rozwodzie. Chirurg zyskuje nowego obrońcę, Litwina (Andrzej Niemirski). Adwokat zarzuca jego żonie znęcanie się nad dziećmi.

Tajemnica zawodowa odc. 8. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)
Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 8. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze