Tajemnica zawodowa odc. 5. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 5. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)

Tajemnica zawodowa, odcinek 5 - streszczenie, opis: Kochanka Andrzeja pogrąża go w sądzie, a Julia żąda utajnienia skandalicznego procesu - ZWIASTUN

2021-03-17 15:57

"Tajemnica zawodowa" odcinek 5 nowego serialu w TVN w środę, 17.03.2021, o godz. 21.30. "Tajemnica zawodowa" odcinek 5 streszczenie - Po medialnych atakach na Andrzeja na rodzinę Żurawskich spada hejt. Córki gotowe są bronić dobrego imienia ojca, zwłaszcza Paula, która z powodu sprośnego „graffiti” na ich domu wdaje się z bójkę z jego autorem. Grozi jej wydalenie z nobliwej szkoły… Julia żąda utajnienia skandalicznego procesu – ze względu na krzywdę dzieci. Walczy o rodzinę.

Paula i Lenka liczą jednak, że wszystko się ułoży. Tata się stara - teraz on jest w domu, a matka pracuje. Kiedy Julia próbuje przedyskutować z nim sprawę błędu w sztuce, Andrzej ucina rozmowę. Nie popełnił błędu – odzywa się w nim arogancki chirurg. Julia wie, że musi szukać obiektywnej konsultacji gdzie indziej.

Prokurator wykorzystuje Kingę, aby wzmocnić podstawę zarzutów przeciwko Andrzejowi. Jeśli ona zaatakuje jego, prokurator nie zaatakuje jej. A ma takie podstawy…

Tymczasem Julia pracuje jednocześnie nad sprawą Marka, który oskarża laboratorium o pomyłkę w wynikach badań. Jakiś czas temu mężczyzna dowiedział się, że jest śmiertelnie chory. Nie chciał się leczyć. Rzucił żonę, dom i pracę. Zamierzał przed śmiercią spełnić swoje marzenie – wyjazd do Amazonii i badania nad rzadkim gatunkiem rośliny razem z przyjacielem ze studenckich lat. Nie zdążył, bo okazało się, że nie umiera i że doszło do pomyłki.

Motorem pozwu o zadośćuczynienie z powodu strat moralnych jest żona Marka. Kobieta jest przekonana, że mąż wróci do siebie, a odszkodowanie pomoże im dokończyć daczę pod miastem i wszystko będzie jak dawniej. Julia pracuje nad sprawą z Madejem. Żurawska dowiaduje się jednak, że laboratorium zatrudniło Millera, aby znalazł coś na Marka.

Na dodatek przez przypadek Julia odkrywa, że Madej ma romans z Moniką… Laboratorium stara się udowodnić, że Marek nie odniósł żadnych strat moralnych, a wręcz przeciwnie – same korzyści. W obliczu śmierci miał odwagę zmienić swoje życie i być szczęśliwy. A teraz żona i stare życie znowu go osaczą. Marek milczy i godzi się na wszystko, co mówi żona, dopóki Julia nie wspomina o lekarzu, który go leczył. Okazuje się, że jest on przyjacielem, z którym Marek zamierzał wyjechać. A być może jest kimś dużo więcej?

Tajemnica zawodowa odc. 5. Kinga Górska (Anna Dereszowska)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 5. Kinga Górska (Anna Dereszowska)
Tajemnica zawodowa odc. 5. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 5. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Andrzej (Cezary Pazura)
Najnowsze