Tajemnica zawodowa, odcinek 1: Dramat w rodzinie Julii i Andrzeja Żurawskich. Krwawy napad zmieni ich życie na zawsze - ZWIASTUN

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa, odcinek 1: Dramat w rodzinie Julii i Andrzeja Żurawskich. Krwawy napad zmieni ich życie na zawsze - ZWIASTUN

Tajemnica zawodowa, odcinek 1: Dramat w rodzinie Julii i Andrzeja Żurawskich. Krwawy napad zmieni ich życie na zawsze - ZWIASTUN

2021-02-17 22:59

W odcinku serialu "Tajemnica zawodowa" Julia (Magdalena Różczka) dostanie dowód zdrady Andrzeja (Cezary Pazura)! Prywatny detektyw Paweł Miller (Piotr Stramowski) pokaże jej zdjęcia męża z kochanką, Kingą (Anna Dereszowska). Taki bolesny cios ukochany zada Julii w prezencie z okazji rocznicy ślubu. Jednak najgorsze dopiero nadejdzie! Tuż po tym jak zdrada Andrzeja w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" wyjdzie na jaw, lekarz zostanie brutalnie napadnięty w szpitalu. Dostanie kilka ciosów nożem od męża pacjentki, która się przez niego zabiła. To będzie początek dramatu Żurawskich. Zobaczcie ZWIASTUN "Tajemnicy zawodowej".

"Tajemnica zawodowa" odcinek 1 - środa, 17.02.2021, o godz. 21.30 w TVN

Premiera 1 odcinka "Tajemnicy zawodowej" to zarazem początek trzymającej w napięciu historii Julii i Andrzeja Żurawskich. Ich małżeństwo znajdzie się o krok od rozpadu z powodu zdrady. Tragiczny zwrot wydarzeń, bestialski atak na Andrzeja nożownika szaleńca doprowadzi jednak do tego, że między małżonkami nie wszystko będzie skończone. Bo Julia stanie w obronie niewiernego męża. Choć zniszczy jej życie, to już w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" schowa swoją dumę i cierpienie do kieszeni, żeby ocalić go przed więzieniem za błąd w sztuce lekarskiej, który doprowadzi do wstrząsających zdarzeń.

Patrz też: Tajemnica zawodowa. Obsada, bohaterowie, kto jest kim w nowym serialu TVN z Różczką i Pazurą? - ZWIASTUN

W dniu kolejnej rocznicy ślubu w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" Julia dostanie raport prywatnego detektywa Pawła Millera. Dowie się, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy, również lekarką, Kingą. Detektyw nie pozostawi jej złudzeń. To nie będzie przelotny romans. Andrzej już dwa lata temu zaczął prowadzić drugie życie. W momencie, gdy Julia pozna prawdę o ukochanym, Andrzej zostanie brutalnie napadnięty w szpitalu. Dostanie kilka ciosów nożem od szaleńca, który wtargnie na oddział. Andrzej w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" cudem przeżyje, ale w stanie krytycznym trafi na stół operacyjny, a potem na OIOM.

Nożownikiem w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" okaże się Darek Jóźwiak (Andrzej Deskur), mąż Patrycji, pacjentki, która popełniła samobójstwo po nieudanej operacji przeprowadzonej przez Andrzeja, pozbawiającej ją możliwości posiadania dzieci. O tragiczną śmierć żony Jóźwiak obwini właśnie Żurawskiego. Zaatakuje lekarza w szale rozpaczy!

Tajemnica zawodowa - zwiastun nowego serialu TVN z Magdą Różczką i Cezarym Pazurą

Nie przegap: BrzydUla 2, odcinek 99: Marek spotka się z kochankiem Uli. Przeczyta pamiętnik żony i zada Arturowi ważne pytanie

W 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" Julia zapomni o romansie Andrzeja, żeby bronić jego dobrego imienia. Ukryje prawdę o zdradzie przed dziećmi, dwoma córkami. Co innego będzie ważniejsze! Ojciec Julii, Wiktor Bielski (Andrzej Zieliński), który wiele lat temu zapomniał o córce będzie zaszokowany atakiem na zięcia. Jako wzięty prawnik i właściciel prestiżowej kancelarii adwokackiej w mieście postanowi pomóc Julii.

Poruszony tragedią Wiktor w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" pod wpływem impulsu oświadczy się swojej wieloletniej kochance. Monika Litwin (Tamara Arciuch) jest prawniczką, która pracuje w kancelarii Wiktora, jednak to połączenie życia prywatnego i zawodowego nie wychodzi jej na dobre. Będzie chciała bowiem działać na własną rękę.

Dlatego w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" Monika zostanie adwokatem nożownika Jóźwiaka. Wniesie też pozew cywilny przeciwko Żurawskiemu o zadośćuczynienie z tytułu zerwanych więzi z żoną. Dlaczego? Żeby wykorzystać tę kontrowersyjną i głośną sprawę i zrobić karierę! Wiktor wyrzuci kochankę z pracy, ale ta rozpocznie medialny i sądowy atak na Andrzeja!

Zdesperowana Julia w 1 odcinku "Tajemnicy zawodowej" Julia poprosi o pomoc najlepszego prawnika, jakiego zna - swojego ojca, Wiktora, którego wspomaga detektyw i przyjaciel - Paweł Miller. Będzie gotowa na wszystko, by bronić Andrzeja, choć mąż ją zdradzał, okłamywał i zawiódł jej zaufanie.

Tajemnica zawodowa odc. 1. Andrzej Żurawski (Cezary Pazura), Darek Jóźwik (Andrzej Deskur)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 1. Andrzej Żurawski (Cezary Pazura), Darek Jóźwik (Andrzej Deskur)
Tajemnica zawodowa odc. 1. Andrzej Żurawski (Cezary Pazura)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 1. Andrzej Żurawski (Cezary Pazura)
Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Wiktor Bielski (Andrzej Zieliński)

i

Autor: TVN Tajemnica zawodowa odc. 1. Julia Żurawska (Magdalena Różczka), Wiktor Bielski (Andrzej Zieliński)
Najnowsze