Role odwrócą się. Szadź

i

Autor: Materiały prasowe

Szadź 2. Wolnicki oszuka wszystkich i znów będzie zabijać. Teraz będzie mieć wspólniczkę. Kiedy premiera w TV?

2021-10-17 8:54

Walka komisarz Polkowskiej (Aleksandra Popławska) z serialu „Szadź” wcale się nie skończyła. Seryjny morderca okaże się sprytniejszy, niż sądziła. W jaki sposób Piotrowi Wolnickiemu (Maciej Stuhr) uda się przechytrzyć wymiar sprawiedliwości i znów bezkarnie zabijać niewinne ofiary? Premiera 2. sezonu w niedzielę 17 października o 21.30 w TVN.

Remiza - zwiastun nowego serialu TVP

Po dramatycznym finale poszukiwań Piotra Wolnickiego, który okazał się stać za serią brutalnych morderstw, do których doszło w okolicach Opola, wydawało się, że sprawiedliwość wreszcie zatriumfowała, a niebezpieczny psychopata nikomu już nie zagraża. To odwaga i determinacja komisarz Agnieszki Polkowskiej doprowadziły do ujęcia groźnego przestępcy, który oczekuje obecnie w areszcie na swój proces. Policjantka przekonana jest, że mężczyzna odpowie przed sądem nie tylko za śmierć niewinnych dziewczyn, ale także za próbę zabójstwa jej córki Joli (Emma Giegżno).

Wkrótce Polkowska przekona się jednak, że nie doceniła inteligencji Wolnickiego, który zadbał o to, by nie odnaleziono żadnych obciążających go dowodów, a sprytne rozegranie procesu pozwoli oczyścić się z wszelkich zarzutów i opuścić areszt. Co gorsza, uda mu się także podważyć wiarygodność samej policjantki, ale fala hejtu spadnie również na jej córkę. Seryjny morderca znów stanie się więc bezkarny. Polkowska nie zamierza się jednak poddać i postanawia śledzić mężczyznę z ukrycia, pewna, że już niebawem znów zacznie zabijać. Czas pokaże, że się nie myliła, nie ma jednak pojęcia, że tym razem ktoś Wolnickiemu pomaga...

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany