Stulecie Winnych 5 sezon. Ewa wróci na zawsze do Polski? Staś ściągnie swoją dziewczynę, Żydówkę – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 5 sezon. Ewa wróci na zawsze do Polski? Staś ściągnie swoją dziewczynę, Żydówkę – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Stulecie Winnych 5 sezon. Ewa wróci na zawsze do Polski? Staś ściągnie swoją dziewczynę, Żydówkę – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W "Stuleciu Winnych 5" córka Ani (Urszula Grabowska), Ewa (Sonia Mietielica) wróci na zawsze do Polski? Taka dobra wiadomość pojawi się w finale 4 sezonu serii! Ponieważ jest już pewne, że 5 sezon "Stulecia Winnych" powstanie i będzie opowiadał o dalszych losach rodziny po 1989 roku, można spokojnie założyć, że to co Ewa zapowie w 52 odcinku serialu, wydarzy się w kolejnych. Co równie ważne, do Brwinowa wróci też syn Ewy i Benka (Bartłomiej Kotschedoff), Staś (Karol Zbrojkiewicz) i przywiezie ze sobą swoją dziewczynę, Żydówkę! Jak będzie wyglądał powrót Ewy na łono rodziny Winnych?

"Stulecie Winnych 5'. Powrót Ewy z synem Stasiem. To oni do końca będą przy Ani?

Jak pisaliśmy TUTAJ 5 sezon "Stulecia Winnych" powstanie na pewno i będzie opowiadał o dalszych losach rodziny Winnych w okresie po 1989 roku do czasów dzisiejszych. Książka Ałzbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" kończy się w 2014 roku i można założyć, że podobnie będzie w serialu. Wspaniałą wiadomością dla widzów i serialowej Ani jest fakt, że Ewa ze Stasiem po latach rozłąki wrócą nareszcie do Brwinowa!

W finale "Stulecia Winnych 4" Ewa wyraźnie zapowiada, że chciałaby wrócić do domu. Dzieje się podczas poważnej rozmowy ze Stasiem, który na początku jest bardzo niechętny rodzinie i z tego powodu wda się nawet w złe towarzystwo! 

- A co gdybyśmy naprawdę kiedyś tu wrócili?

- Żartujesz?! Kto by chciał tu wracać!

- Jest szansa, że się zmieni...

- Jasne... 

 - Pokazałabym ci synagogę...

- Rzeczywiście, w Brwinowie jest ich pełno! - wykpi matkę Staś. 

- W Warszawie, moi rodzice tam chodzili...

- Mamo, ja nie chcę tu niczego poznawać!

Zobacz koniecznie: Koniec Stulecia Winnych 4. Ania i Michał stracą dom w Brwinowie w ostatnim 52 odcinku? Jerzyk zabierze im wszystko - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Na szczęście kuzyna w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" uratuje Antek (Krzysztof Cybulski) i dzięki niemu Staś otworzy się nawet na propozycję mamy powrotu do Polski. Ba, on sam zacznie ją na to namawiać!

W 52 odcinku "Stulecia Winnych 4' Staś dowie się, że dziewczyna za która tak tęskni ma polskie korzenie, a jej dziadkowie żyli w Warszawie! Ewa chętnie przystanie na propozycję ugoszczenia miłości swojego syna w Polsce. Wszystko wskazuje na to, że w 5 sezonie serialu oni wrócą na stałe! 

- Mamo, ty już naprawdę nie chcesz tutaj przyjeżdżać? - zapyta Ewę Staś w najważniejszej rozmowie matki z synem ostatniego odcinka "Stulecia Winnych 4". Nastolatek podsłucha rozmowę Ewy z Jerzykiem (Andrzej Andrzejewski), w której padną jej słowa: "Wiesz, ja tutaj nie mieszkam..."

- Dlaczego pytasz?

- Nori napisała, że też by chciała zobaczyć Warszawę. Wiesz, że jej dziadek się tutaj urodził? - Staś przyniesie radosne wieści o swojej dziewczynie. To z jej powodu cały czas będzie chciał wracać do Izraela. - Myślisz, że by mogła? Do nas?

- No pewnie! Tylko trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale na pewno będzie można tu przyjeżdżać. To ją weźmiemy! - ucieszy się Ewa. 

Jak będzie wyglądał powrót Ewy z synem Stasiem i jego dziewczyną, Żydówką w 5 sezonie "Stulecia Winnych"? Na tę odpowiedź trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 5 sezon. Ania dożyje 100 urodzin! Ale na starość zostanie całkiem sama

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Powrót Damiana Winnego, zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze