Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ania i Michał rozstaną się przez Ewę! Powrót córki zniszczy ich miłość - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ania i Michał rozstaną się przez Ewę! Powrót córki zniszczy ich miłość - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 51: Ania i Michał rozstaną się przez Ewę! Powrót córki zniszczy ich miłość - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 51 odcinku "Stulecia Winnych" powrót Ewy (Sonia Mietielica) ze Stasiem (Karol Zbrojkiewicz) ucieszy rodzinę, ale spowoduje też wielki dramat. Ania (Urszula Grabowska) i Michał (Stefan Pawłowski) rozstaną się przez przyjazd córki! O tym, że w finale "Stulecia Winnych 4" zobaczymy koniec wielkiej miłości Ani i Michała pisaliśmy jako pierwsi. Już w 51 odcinku serialu dowiemy się, jak do tego dojdzie. Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN!

"Stulecie Winnych" 4 odcinek 51 (odc. 12) - niedziela, 9.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Na koniec "Stulecia Winnych 4" zobaczymy koniec wielkiej miłości Ani i Michała - pisaliśmy o tym jako pierwsi TUTAJ. Jak dojdzie do niewyobrażalnego rozstania pary, która przetrwała rozłąkę w czasie wojennej zawieruchy? Szczęśliwe życie Ani i Michała obserwowaliśmy przez 3 i 4 sezon. A jednak powrót Ewy w 51 odcinku serialu wszystko zmieni. 

W 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" Michał będzie pękał z dumy z powodu książki, jaką Ania napisała o rodzinie Winnych. Śniegocki będzie także niesamowicie szczęśliwy, że nareszcie zabierze ukochaną na tygodniowy urlop na Mazury. Ale nie dane mu będzie długo cieszyć się wspólnym czasem z Anią. 

Czytaj także: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Koszmarny wypadek Janusza! Podła matka zabierze go ze sobą do grobu? – ZWIASTUN, ZDJĘCIA 

Stulecie Winnych 4, odc. 51: Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: TVP

- Planujemy się wyrwać na tydzień do Nidzicy, do zamku - oznajmi szczęśliwy Michał rodzinie przy stole. 

- No, pięknie - pochwali pomysł Ryszrad (Piotr Rogucki). 

A jednak pięknie w 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" nie będzie. Ania postawi Michała wobec swojej decyzji, że nigdzie z nim nie pojedzie. A Michał wpadnie w rozpacz!

- Ania, zobacz jaka wielka! Pożyczyłem od Michelle - Michał wtarga ogromną walizę do sypialni. - Nie będziesz już musiała niczego więcej nosić, za to ja będę nosił cię na rękach! 

- Przepraszam, Michał, ale odłóżmy ten wyjazd - oznajmi poważnie Ania. - Pojedziemy jesienią, dobrze? - doda na pocieszenie. 

- Przecież Ewa jest dorosła! Poradzi sobie. Daj jej więcej przestrzeni! - Michał od razu zrozumie przyczynę odmowy 

- O czym ty mówisz? Nie widziałam jej 8 lat!

- Mówię o nas!

A tak właśnie w 51 odcinku "Stulecia Winnych 4" zacznie się wygasanie wielkiej miłości Ani i Michała. Miłość do córki będzie dla Ani ważniejsza niż wielkie uczucie, jakim obdarzył ją dobry partner na całe życie. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Śmierć podłej matki Janusza. Zanim Gołębianka umrze, wyzna dlaczego zniszczyła rodzinie życie! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA 

Stulecie Winnych 4, odc. 52: Ania (Urszula Grabowska), Michał (Stefan Pawłowski)

i

Autor: TVP
Stulecie Winnych 4, odcinek 49: Michelle na ślubie z Januszem pozna okrutną prawdę o szantażu Gołębianki
Najnowsze