Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Andzia i Stanisław przed śmiercią już nie zobaczą ukochanego wnuka Stasia? –  ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Andzia i Stanisław przed śmiercią już nie zobaczą ukochanego wnuka Stasia? – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Andzia i Stanisław przed śmiercią już nie zobaczą ukochanego wnuka Stasia? – ZDJĘCIA

W 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski) umrą tragiczną śmiercią w noc wprowadzenia stanu wojennego. W grudniu 1981 roku Winni będą wyczekiwali na kolejny przyjazd na Święta Ewy (Sonia Mietielica) ze Stasiem (Samuel Wojtasiak). Czy Andzia i Stanisław przed śmiercią zobaczą jeszcze synową i ukochanego wnuka? Dramatyczne wydarzenia w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź co już wiemy!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 45 (odc. 6) - niedziela, 10.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" Andzia i Stanisław umrą z dala od siebie tragiczną śmiercią. W 3 tomie powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" Winna traci przytomność w momencie, kiedy milicja przychodzi w środku nocy po Jerzyka (Andrzej Andrzejewski). Jest wysoce prawdopodobne, że podobnie będzie w serialu - Jerzyk jako donosiciel ubecji odegra swoją rolę w tym strasznym wydarzeniu. 

Andzia w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" dostanie zawału serca, a Stanisław wyruszy w zimową noc szukać pomocy dla ukochanej żony. Telefony już nie będą działały, więc Winny pójdzie na piechotę szukać lekarza dla Andzi. Na drodze będą stały kordony milicji i wojska i nikogo nie będą chciały przepuścić, nawet w sprawie życia i śmierci! W powieści bezradny Stanisław również traci przytomność, a Michał (Stefan Pawłowski) zanosi go do szpitala na własnych plecach. Ale niestety, oboje - Andzia i jej ukochany mąż tej nocy umrą, z dala od siebie, zrozpaczeni tym, co się wydarzyło - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ. Czy zdążą jeszcze przed śmiercią powitać w domu Ewę ze Stasiem? 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Zaręczyny Michelle i Janusza. Dostanie poważne ostrzeżnie od Ani - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na szczęście w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" Ewa i Staś zdąża dotrzeć do Polski, zanim zostanie wprowadzony stan wojenny. Potem już nie byłoby to możliwe. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ, jak szczęśliwi Winni witają rodzinę!

I choć śmierć Andzi i Stanisława w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie jednym z najsmutniejszych i najbardziej dramatycznych wydarzeń w historii serialu, zobaczy jeszcze ich chwile wielkiej radości. Przyjazd Ewy i Staś będzie dla Winnych wielką pociechą w tym mrocznych czasach. 

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Ewa aresztowana przez bezpiekę! Wielki cios dla Winnych po pogrzebie Andzi i Stanisława - ZDJĘCIA 

Stulecie Winnych 4, odcinek 44 ZWIASTUN. Jerzyk wpakuje Michelle do więzienia? Janusz oświadczy się, ale będzie już za późno!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze