Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Andzia i Stanisław przed śmiercią już nie zobaczą ukochanego wnuka Stasia? –  ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Andzia i Stanisław przed śmiercią już nie zobaczą ukochanego wnuka Stasia? – ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Andzia i Stanisław przed śmiercią już nie zobaczą ukochanego wnuka Stasia? – ZDJĘCIA

2022-03-29 12:01

W 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" Andzia (Barbara Wypych) i Stanisław (Jan Wieczorkowski) umrą tragiczną śmiercią w noc wprowadzenia stanu wojennego. W grudniu 1981 roku Winni będą wyczekiwali na kolejny przyjazd na Święta Ewy (Sonia Mietielica) ze Stasiem (Samuel Wojtasiak). Czy Andzia i Stanisław przed śmiercią zobaczą jeszcze synową i ukochanego wnuka? Dramatyczne wydarzenia w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź co już wiemy!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 45 (odc. 6) - niedziela, 10.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" Andzia i Stanisław umrą z dala od siebie tragiczną śmiercią. W 3 tomie powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" Winna traci przytomność w momencie, kiedy milicja przychodzi w środku nocy po Jerzyka (Andrzej Andrzejewski). Jest wysoce prawdopodobne, że podobnie będzie w serialu - Jerzyk jako donosiciel ubecji odegra swoją rolę w tym strasznym wydarzeniu. 

Andzia w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" dostanie zawału serca, a Stanisław wyruszy w zimową noc szukać pomocy dla ukochanej żony. Telefony już nie będą działały, więc Winny pójdzie na piechotę szukać lekarza dla Andzi. Na drodze będą stały kordony milicji i wojska i nikogo nie będą chciały przepuścić, nawet w sprawie życia i śmierci! W powieści bezradny Stanisław również traci przytomność, a Michał (Stefan Pawłowski) zanosi go do szpitala na własnych plecach. Ale niestety, oboje - Andzia i jej ukochany mąż tej nocy umrą, z dala od siebie, zrozpaczeni tym, co się wydarzyło - zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ. Czy zdążą jeszcze przed śmiercią powitać w domu Ewę ze Stasiem? 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Zaręczyny Michelle i Janusza. Dostanie poważne ostrzeżnie od Ani - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Na szczęście w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" Ewa i Staś zdąża dotrzeć do Polski, zanim zostanie wprowadzony stan wojenny. Potem już nie byłoby to możliwe. Zobacz koniecznie w GALERII ZDJĘĆ, jak szczęśliwi Winni witają rodzinę!

I choć śmierć Andzi i Stanisława w 45 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie jednym z najsmutniejszych i najbardziej dramatycznych wydarzeń w historii serialu, zobaczy jeszcze ich chwile wielkiej radości. Przyjazd Ewy i Staś będzie dla Winnych wielką pociechą w tym mrocznych czasach. 

Zobacz koniecznie: Stulecie Winnych 4, odcinek 46: Ewa aresztowana przez bezpiekę! Wielki cios dla Winnych po pogrzebie Andzi i Stanisława - ZDJĘCIA 

Stulecie Winnych 4, odcinek 44 ZWIASTUN. Jerzyk wpakuje Michelle do więzienia? Janusz oświadczy się, ale będzie już za późno!
Najnowsze