Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Narzeczony Kasi rzuci ją tuż przed ślubem? Wszystko przez Komornickiego i córkę - ZDJĘCIA

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Narzeczony Kasi rzuci ją tuż przed ślubem? Wszystko przez Komornickiego i córkę - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych 4, odcinek 44: Narzeczony Kasi rzuci ją tuż przed ślubem? Wszystko przez Komornickiego i córkę - ZDJĘCIA

W 4 sezonie "Stulecia Winnych" Kasia (Weronika Humaj) spotka nareszcie miłość swojego życia - pisaliśmy o tym jako pierwsi. Szanowany lekarz, który w powieści Ałbeny Grabowskiej "Stulecie Winnych. Ci, którzy wierzyli" nazywa się Julian Czerwiec (Jacek Knap) i jest ginekologiem, szybko oświadczy się Kasi i ona się zgodzi. Podobnie będzie w serialu. Już w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" na szczęśliwym związku pary pojawi się poważna rysa. Czy Julian nie dotrzyma umowy i zerwie zaręczyny? Wszystko w tym kierunku będą robili podły Adam Komornicki (Marcin Kwaśny) i córka Małgosia (Zofia Stafiej)! Czy do ślubu Kasi i Juliana w ogóle dojdzie? Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon, odcinek 44 (odc. 5) - niedziela, 3.04.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - Kasia w "Stulecie Winnych 4" wyjdzie za mąż! Tak wygląda to w książce i ZDJĘCIA z nowego serialu potwierdzają te wersję zdarzeń. Zakochany po uszy w Kasi lekarz będzie obsypywał ją kwiatami i szybko się oświadczy. Zapowiada się na to, że Kasia nareszcie dostanie szansę na szczęście. 

Jednak już w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" siły niechętne nowemu mężczyźnie w życiu Kasi, zdobędą silną przewagę. Pierwsza "pokaże różki" Małgosia, która absolutnie nie będzie chciała zaakceptować związku mamy z Julianem. Dla młodej dziewczyny całym światem będzie wciąż nieobecny i nie dotrzymujący obietnic tata. 

Zobacz też: Stulecie Winnych 4, odcinek 42: Władek zapłacze przy świątecznym stole z powodu Jaśka. Narkomanka uwiedzie całą rodzinę, a potem złapie jego syna we własne sidła

Komornicki do 44 odcinka "Stulecia Winnych 4" nie zmieni nawyków i znów zawiedzie córkę, w dodatku w momencie, w którym bardzo będzie będzie go potrzebowała. Małgosia jednak odreaguje tę krzywdę, jak zwykle na Kasi. 

Julian Czerwiec w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" będzie miał już serdecznie dość zachowania Małgosi i zagrywek zazdrosnego Komornickiego. I choć narzeczony Kasi zostanie ciepło przyjęty przez Winnych i będzie brał udział w ważnych uroczystościach rodzinnych, może zmienić zdanie, że nie będzie ciągnął tego dalej. 

W 3 tomie powieści Ałbeny Grabowskiej Kasia i Julian pobierają się, a prawdziwy dramat w ich życiu wydarzy się wiele lat później. Jak twórcy serialu pociągną ten wątek? Przekonamy się w 44 odcinku "Stulecia Winnych 4" w niedzielę, 3 kwietnia, o godzinie 20.15. 

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 45: Śmierć Andzi i Stanisława. Umrą z dala od siebie jednej nocy - ZDJĘCIA

Mania w rozpaczy po rozstaniu z Ryszardem. Smutne święta u Winnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze