Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska)

i

Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 3 odc. 36. Michał (Stefan Pawłowski), Ania (Urszula Grabowska)

Stulecie Winnych 3, odcinek 39 ostatni - streszczenie, opis: Ania ujawni Mani tajemnicę śmierci Pawła?

2021-05-02 20:10

Stulecie Winnych 3 sezon ostatni odcinek 39 (odc. 13) w niedzielę, 16.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1. Stulecie Winnych 3 sezon ostatni odcinek 39 streszczenie - Ania (Urszula Grabowska) oraz Andzia (Barbara Wypych) marzą już o powrocie Ewy (Sonia Mietielica) i Benka (Bartłomiej Kotschedoff) z Izraela. Mania (Magdalena Walach) z przerażeniem przygląda się działaniom politycznym Ryszarda (Piotr Rogucki). Obawia się, że jej mężowi może wkrótce stać się coś złego.

Tymczasem niezadowolenie robotników z Ursusa stale rośnie. Jedynym skutecznym rozstrzygnięciem może być już tylko wybuch strajku. Z kolei Winnych dręczą sprawy z przeszłości. Ania rozważa wyjawienie Mani pewnej długo skrywanej tajemnicy o "śmierci" Pawła (Tomasz Włosok/Jacek Beler). Jednak martwi się, że siostra może jej tego nigdy nie wybaczyć. Niepokoi ją także to, że prawda może raz na zawsze zburzyć szczęście całej rodziny.

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 3. Powrót Pawła zniszczy Mani życie w ostatnim 39 odcinku. Tak będzie wyglądał Paweł - ZDJĘCIA

Najnowsze