Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

i

Autor: TVP Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

Stulecie Winnych 3, odcinek 38: Bolesna śmierć u Winnych! Władek straci żonę Kazię?

W 38 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 3 zobaczymy kolejną wielką tragedię u Winnych. Tym razem to Władek (Arkadiusz Janiczek) będzie opłakiwał wielką stratę i wszystko wskazuje na to, że opuści go ukochana żona Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)! Śmierć Kazi Winnej zostanie poprzedzona wielką radością - w domu znów pojawią się obaj synowie. Jasiek (Patryk Szwichtenberg) pogodzi się z ojcem, a Damian (Jakub Sasak) przywiezie z Francji piękną, dorosłą córę Michelle (Maria Pawłowska). I tak w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" Kazia odejdzie szczęśliwa, bo Władek nie zostanie sam - będzie miał obok siebie całą, kochającą się rodzinę!

"Stulecie Winnych" 3 sezon, odcinek 38 - niedziela, 9.05.2021, o godz. 20.15 w TVP1

W 38 odcinku "Stulecia Winnych" Władek będzie opłakiwał bolesną stratę. Wszystko wskazuje na to, że jego ukochana żona Kazia odejdzie przed nim. Ale Winna nie zostawi męża samego - tuż przed śmiercią Władek pojedna się z synami i oboje poznają dorosła wnuczkę, Michelle!

Kazia odejdzie w 38 odcinku "Stulecia Winnych" w pokoju. Jej wieloletnie starania o to, by wszyscy byli razem w zgodzie i miłości nie pójdą na marne. Z ojcem pojedna się nie tylko Jasiek - do domu wróci także Damian z dorosłą córką Michelle! Niestety nie będzie z  nimi tylko Lotty i Antosia (Iwo Rajski), bo żona Jaśka zabrała syna i wywiozła do Niemiec. Ale Władek zrozumiał swoje błędy i zaczął pomagać synowi odzyskać rodzinę. Czy po śmierci Kazi Lotta z Antosiem wrócą do domu?

Czytaj też: Na dobre i na złe, odcinek 807: Tragiczny finał operacji Antka. Maks Beger pójdzie z Ingą na wojnę o syna - ZDJĘCIA

Stulecie Winnych, odcinek 34 ZWIASTUN. Ewa w traumie po stracie dziecka. Nie wybaczy Ani. Stanisław stanie po stronie córki
Stulecie Winnych 3 odc. 31. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 odc. 31. Jasiek (Patryk Szwichtenberg), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

Ból Władka po stracie Kazi w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" najlepiej będzie koiła obecność Michelle. Piękna, tajemnicza Francuzka szybko stanie się dumą dziadka, a i ona będzie coraz bardziej zafascynowana Polską i Brwinowem. Michelle dojdzie do wniosku, że właśnie tutaj, a nie we Francji są jej korzenie! 

Odejście w 38 odcinku "Stulecia Winnych 3" kochanej, cierpliwej i zawsze opiekuńczej Kazi złamie serce Władka. Płakać nad grobem dobrej kobiety płakać będą wszyscy Winni. Jedyna pociecha, że rodzina wierzy, iż od tego momentu Kazia będzie już spokojna i szczęśliwa - spotka w niebie kochaną, mądrą Bronię (Kinga Preiss).   

Zobacz także: Stulecie Winnych 3, odcinek 37: Rodzina Kazi i Władka się powiększy! Będą mieli wnuczkę

Stulecie Winnych, odc. 13: Bronia (Kinga Preis), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)

i

Autor: TVP
Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Władek (Arkadiusz Janiczek), Jasiek (Patryk Szwichtenberg)

i

Autor: materiały prasowe TVP Stulecie Winnych 3 sezon odc. 35. Władek (Arkadiusz Janiczek), Jasiek (Patryk Szwichtenberg)
Stulecie Winnych: Władek (Arkadiusz Janiczek), Ignacy (Lesław Żurek)

i

Autor: TVP
Najnowsze