Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Tragedia u Winnych! Pożegnanie Broni. Nikt nie uroni ani jednej łzy - ZWIASTUN

2020-05-23 8:05 jkk
Stulecie Winnych sezon 2, odc. 25: Bronia (Kinga Preis)
Autor: tvp/vod

W 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" odbędzie się pogrzeb Broni (Kinga Preis). Podczas pożegnania nestorki rodzina wypełni ostatnią wolę matki i babci. Nikt z rodziny Winnych nie uroni nad trumną babci ani jednej łzy! Ale widzom będzie jeszcze trudniej! Niezwykle wzruszające, pełne miłości i wdzięczności pożegnanie Broni Winnej zobaczymy w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych". Zobacz koniecznie ZWIASTUN.

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 25 - niedziela, 24.05.2020, o godz. 20.30 w TVP1

W 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych będziemy świadkami bardzo smutnego pożegnania. Ostatnie, bardzo szczere i po ludzku z serca słowa nad trumną babci wygłosi wzruszony ksiądz Ignacy (Lesław Żurek).

- Dlaczego zostawiasz nas właśnie teraz, babciu? Teraz, kiedy tak cię potrzebujemy - zacznie wzruszające pożegnanie na pogrzebie Broni ksiądz Ignacy. - Jak poradzimy sobie bez ciebie? Byłaś z nami przez te wszystkie lata, uczyłaś jak żyć! Uczyłaś Po cichu, po swojemu... Będziesz na zawsze w naszej pamięci!

W tym momencie Ania "wręczy" Broni pożegnalną białą różę i pocałuje. - Żegnaj, babciu - zakończy Ignacy.

Jednak nikt z rodziny Winnych nie uroni ani jednej łzy w 25 odcinku "Stulecia Winnych", choć zobaczymy, z jak wielkim wysiłkiem będą się powstrzymywać płacz Winni i ich bliscy. Najtrudniej będzie Mani (Karolina Bacia), która będzie żegnać Bronię z mokrymi oczami...

Zobacz też: Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Ostatnia prośba Broni przed śmiercią. Ania powie jej, że Paweł żyje - ZWIASTUN

Stulecie Winnych ZWIASTUN odcinek 25. Pożegnanie Ani z Kazimierzem. Paweł przeżyje egzekucję

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W ten sposób rodzina uszanuje ostatnią wolę babci Broni, która w ostatniej rozmowie z Anią (Weronika Humaj) poprosi ją, aby nikt na jej grobie nie płakał. 

- Nie chcę, żeby ludzie po mnie płakali - prosi Bronia Anię w ich ostatniej rozmowie w 25 odcinku 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych". 

- Babciu, proszę cię, jeszcze nie teraz! Nie damy sobie rady bez ciebie! - swoją prośbę w odpowiedzi złoży babci zasmucona Ania. 

- Dacie... Ryszard wrócił, ty masz Michała...

- Dobrze. Nie będziemy płakali... - obieca Broni Ania. 

I tak też zrobią. Winni z wielkim trudem, ale z miłością i ogromnym szacunkiem dla Broni nie uronią nad jej trumną ani jednej łzy... Pełne miłości pożegnanie Broni Winnej zobaczymy już w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych"!

Super Raport 20 V (goście: Winnicki, Sekielski, Sokołowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze