Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Ksiądz Ignacy zrzuci sutannę! Wyzna Broni prawdę na łożu śmieci

2020-05-22 14:51 jkk
Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Ksiądz Ignacy zrzuci sutannę! Wyzna Broni prawdę na łożu śmieci
Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 25: Ksiądz Ignacy zrzuci sutannę! Wyzna Broni prawdę na łożu śmieci

W 25 odcinku 2 sezonu serialu "Stulecie Winnych" ksiądz Ignacy (Lesław Żurek) zrzuci sutannę! Całą prawdę, która leży mu na sercu od czasów wojny wyzna Broni (Kinga Preis) na łożu śmierci... Czy umierająca Bronia będzie próbowała powstrzymać Ignacego przed decydującym o reszcie jego życia, krokiem? A może mądra babcia zostawi mu wybór? Ostatnią rozmowę księdza Ignacego z babcią zobaczymy już w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych".

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 25 - niedziela, 24.05.2020, o godz. 20.20 w TVP1

W 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" Bronia wyzna Ignacemu wszystkie tajemnice rodziny Winnych. To będzie jej ostatnia spowiedź i potraktuje ją - jak zawsze Bronia - mądrze i poważnie. To właśnie wtedy księdzu powierzy mroczny sekret, kim tak naprawdę jest Łucja (Sandra Drzymalska)...   

Ksiądz Ignacy odwzajemni się Broni tym samym. Będzie rozumiał, że to ostatnia okazja  w 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" nie tylko na wyznanie, ale uzyskanie mądrej porady. 

- Babciu, ja też muszę ci coś powiedzieć - zacznie swoją spowiedź ksiądz Ignacy. - Przez wszystko co widziałem czuję pustkę... Te wszystkie gesty, ceremonie nie mają dla mnie żadnego znaczenia! Chcę odejść z kościoła. Jak zareaguje Bronia na mocne słowa księdza Ignacego w 25 odcinku "Stulecia Winnych"?

Stulecie Winnych ZWIASTUN odcinek 25. Pożegnanie Ani z Kazimierzem. Paweł przeżyje egzekucję

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

W 25 odcinku "Stulecia Winnych" Bronia będzie mocno cierpiała na łożu śmierci. I z powodu ciężkiej choroby, i wspomnień i wyznania Ignacego. A jednak znajdzie w sobie resztki sił, aby zostawić po sobie mądre słowa!

- Kiedyś bym powiedziała, żebyś został, wytrwał... 

- A dziś? - zapyta z nadzieją Ignacy. 

- Źle w kłamstwie żyć! Rób co ci serce dyktuje - powie z wielkim trudem Bronia.

 W 25 odcinku serialu "Stulecie Winnych" to właśnie Ignacy powie niezwykle wzruszające słowa na pogrzebie Broni. - Dlaczego zostawiasz nas właśnie teraz, babciu? Teraz, kiedy tak cię potrzebujemy. Jak poradzimy sobie bez ciebie? Byłaś z nami przez te wszystkie lata, uczyłaś jak żyć! Uczyłaś Po cichu, po swojemu... Będziesz na zawsze w naszej pamięci! - Żegnaj, babciu - zakończy Ignacy.

Czy ksiądz Ignacy zrzuci sutannę na koniec "Stulecia Winnych"? Czy jednak serce każe mu wytrwać i miłość oraz wiara w Boga zwyciężą?

Super Raport 21 V (goście: Müller, Neumann)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze