Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 17: Mania pobita przez Antka! Niemcy zabiją rodziców Pawła

2020-04-05 12:51 jkk
Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 17: Mania pobita przez Antka Jamrożego! Na jej oczach Niemcy zabiją rodziców Pawła
Autor: tvp/vod Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 17: Mania pobita przez Antka Jamrożego! Na jej oczach Niemcy zabiją rodziców Pawła

W 17 odcinku serialu "Stulecie Winnych" 2 sezonu Mania (Karolina Bacia) zostanie pobita przez Antka Jamrożego (Jakub Guszkowski)! Czy na jej oczach Niemcy zabiją rodziców Pawła (Tomasz Włosok)? Zrozpaczona Mania pobiegnie po ratunek do ojca (Jan Wieczorkowski), ale Antek z Niemcami pojawią się tuż za nią... Czy Stanisław zrealizuje 17 odcinku serialu "Stulecie winnych" przerażające zlecenie Niemców i przyłoży rękę do śmierci Barbary (Maria Ciunelis) i Jana (Wiesław Cichy) Bartosiewiczów? Zobaczcie ZWIASTUN "Stulecia Winnych".

"Stulecie Winnych" 2 sezon, odcinek 17 (odc. 4) - niedziela, 5.04.2020, o godz. 20.15 w TVP1

Manię w 17 odcinku serialu "Stulecie winnych" odwiedzą rodzice Pawła z wieściami na temat syna. Niestety, będzie to ostatnie spotkanie rodziny przed bestialskim mordem na Bartosiewiczach...

Tego samego dnia w domu Barbary i Jana w 17 odcinku serialu "Stulecie winnych" pojawi się Antek na czele Niemców i przeszukają dom rodziców Pawła. 

- Czego chcecie? - zapyta odważnie głowa rodziny. 

- Czego chcemy to nasza sprawa - odpowie Antek, który wpadnie na czele faszystowskiej bandy. - Bardziej nas interesuje, czego wy chcecie. Bo nam się zdaje, że chcecie oszukać Rzeszę!

- A gdzie tam! My uczciwi ludzie - odpowie spokojnie ojciec Pawła. 

- Uczciwi? - będzie dopytywał Antek z szerokim uśmiechem. - A w mieście gadają, że nie oddajecie wszystkiego!

- Mamy prawo zostawiać dla siebie, na własne potrzeby! - niestety zacznie dyskutować staruszek. - Tu wszystko jest policzone - poprze go żona. 

I w tym momencie 17 odcinka serialu "Stulecie winnych" Antek ruszy na przeszukanie domostwa. W piecu znajdzie ukryty pakunek...

- To też jest policzone?!

- To własne! 

Czytaj też: Stulecie Winnych 2 sezon, odcinek 17: Ania dowie się jak Kazimierz dorabia się na cierpieniu Żydów?

W odpowiedzi Antek zdzieli Jana  kijem w 17 odcinku serialu "Stulecie winnych" i zawoła niemieckich żołdaków w ich języku wskazując winnego! Rodzice Pawła zostaną wywleczeni z domu i zapakowani na plandekę. - Jestem z ciebie dumny, chłopcze - pochwali Antka po niemiecku Kopf. Za chwilkę, konwój wyruszy w kierunku domu Mani...

- Mamo! Tato! - będzie wołać zrozpaczona Mania na widok teściów Ani wiezionych przez Niemców na pace furgonetki. 

- Dokąd ich zabieracie?!

- Rzeszę chcieli oszukać - odkrzyknie jej zadowolony Antek. 

- To rodzice Pawła! Znam ich od dziecka - będzie wołał błagalnie biegnąc za samochodem. - Przecież oni ci krzywdy nie zrobili!

Mania pobiegnie natychmiast w 17 odcinku serialu "Stulecie winnych" na pomoc do ojca. Będzie go pytać zrozpaczona: - Co ja Pawłowi powiem, jak wróci? I w tym momencie w domu pojawią się ci sami Niemcy, który przed chwilą aresztowali rodziców Pawła z Antkiem na czele...

Mania rzuci się błagać Antka o pomoc dla teściów. Bandyta kolaborant w odpowiedzi uderzy ją mocno w twarz i zapyta: - Słucham?!

W 17 odcinku "Stulecia winnych" okaże się, że Antek załozył się z Niemcami o to, czy stolarz Jan potrafi zrobić coś więcej, niż trumnę. I zamówi u niego: - Piękną, smukłą szubienicę dla dwóch osób. 

Czy Mania będzie musiała patrzeć w 17 odcinku serialu "Stulecie winnych" jak niemieccy bandyci z Antkiem na czele mordują jej ukochanych teściów? Czy tak okrutnie kolaborant zemści sie na Winnych za swoją porażkę z Anią?

Stulecie Winnych 2 sezon odc. 17. Mania (Karolina Bacia), Bronia (Kinga Preis), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)
Autor: vod.tvp.pl Stulecie Winnych 2 sezon odc. 17. Mania (Karolina Bacia), Bronia (Kinga Preis), Kazia (Katarzyna Kwiatkowska)
Stulecie Winnych, sezon 2, odc. 17 (4): Mania (Karolina Bacia)
Autor: tvp/vod
Najnowsze