"Rolnik szuka żony" 7: uczestnicy pokazani w telewizji. Jest piękna blondynka [ZDJĘCIA+WIDEO]

2020-04-12 20:18 doll

"Rolnik szuka żony" 7 rusza już w Wielkanoc! To spora niespodzianka dla telewidzów, którzy od kilku tygodni zastanawiają się, co oglądać w dobie koronawirusa. Telewizja Polska opublikowała już zwiastun odcinka zerowego, w którym widać uczestników programu!

Przypomnijmy: nowy "Rolnik szuka żony" startuje już w Wielkanoc o 21:15 na TVP1. Wówczas zobaczymy odcinek zerowy siódmej edycji, w którym, zgodnie z tradycją, zostaną pokazane sylwetki rolników chcących wziąć udział w programie. Warto pamiętać, że to jeszcze nie finałowy skład - ten wykrystalizuje się dopiero latem, gdy telewizja będzie nagrywać program z tymi, którzy otrzymali największą liczbę listów.

Kto dostał się do odcinka zerowego? Tak jak zapowiedziała TVP, wśród prezentowanych rolników jest kobieta! W ostatniej edycji byli sami panowie, ale historie z poprzednich serii programu wskazują, że i kobiety znajdowały miłość - ostatnio nawet tej samej płci: Krystyna z "Rolnik szuka żony" wzięła lesbijski ślub! Pokazała zdjęcie z ukochaną [ZOBACZ]

Na pierwszy rzut oka widać, że będzie ciekawie: jest hodowca świń łudząco podobny do Adriana z ostatniej edycji, jest zapalony biegacz oraz pszczelarz. Wspomniana kobieta to ponętna blondynka, która... jeździ motocyklem!

Zobaczcie zdjęcia uczestników, którzy zostaną zaprezentowani w wielkanocną niedzielę.

Czy dostanie się do dalszej części programu? Tego dowiemy się dopiero na jesieni...