„Rodzinny interes” – ruszył czwarty sezon

2021-03-04 0:00

„Rodzinny interes” to historie zaczerpnięte z życia, dlatego czwarty sezon serialu TV Puls na pewno nas nie zawiedzie! Po raz kolejny widzowie otrzymają porządną dawkę humoru, zaskakujących zwrotów akcji, a nawet historie rodem z kryminału!

Dziś fani serialu będą mieli nie lada zagwozdkę. Do salonu piękności „Bella Ella” przybywa tajemniczy jegomość o imieniu Edmund. Ekscentryczny klient ma nietypową prośbę, bo chce, by fryzjerki uczesały… damską perukę.

W dzisiejszym odcinku

Tajemniczy klient jest bardzo zadowolony z efektu i planuje rozpocząć współpracę z salonem „Bella Ella”. Wkrótce potem Edmund zaprasza fryzjerki do siebie celem bliższego poznania. Jola, Ela i Jadwiga postanawiają odwiedzić klienta w jego willi, która – jak się okazuje – skrywa mroczny sekret… O tym, jak potoczyły się dalsze losy bohaterów, dowiecie się dziś o 17.00 w TV Puls.

Co w nowym sezonie

To już czwarty sezon serialu „Rodzinny interes”, w którym przeplatają się losy pracowników i klientów salonu fryzjerskiego oraz warsztatu samochodowego. W kolejnych odcinkach nie zabraknie oryginalnych i emocjonujących historii, m.in. internetowej randki, sabotażu ślubu, fałszywego ojca, tancerki burleski, a nawet średniowiecznych rycerzy! Na fanów serialu czekają niezapomniane emocje! W warsztacie samochodowym „Majewski i Wrzosek” pojawią się oldtimery, jeep czy fiat 126 P.

Ulubieni bohaterowie i nowe postacie

W nowym sezonie znów zobaczymy ulubione postacie, w które wcielą się m.in.: Dariusz Kordek, Marta Klubowicz, Marek Krupski, Katarzyna Taracińska-Badura, Teresa Gałczyńska, Marta Zgutczyńska, Magdalena Modra-Krupska, Roman Szczeblewski, Artur Jasiński i Patryk Janas. Premierowe odcinki serialu „Rodzinny interes” obejrzymy codziennie, od poniedziałku do piątku o 17.00 w TV Puls. A jeśli zatęsknicie za sympatycznym serialowym mechanikiem Dawidem Rączką, to zobaczycie go w nieco innej odsłonie w przyszłym tygodniu. Grający go Patryk Janas poprowadzi dla was na Social Mediach TV Puls kulisy Gali Telekamer „Tele Tygodnia”, którą TV Puls wyemituje 10 marca o godz. 20.00. Bądźcie przed odbiornikami!

„Rodzinny interes” – ruszył czwarty sezon. Sprawdź swoją wiedzę o serialu!

Pytanie 1 z 10
Jak się nazywa salon fryzjerski , w którym pracują Ela, Jola i Jadwiga?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze