Remiza. Zawsze w akcji odc. 57. sołtysowa Grażynka ( Małgorzata Then-Stępień), Staszek (Mariusz Czajka)

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji odc. 57. sołtysowa Grażynka ( Małgorzata Then-Stępień), Staszek (Mariusz Czajka)

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 57: Postrzelony Staszek nie może znieść czułej opieki Grażynki - ZWIASTUN

2021-11-25 7:45

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 57 nowego serialu w TVP1 w czwartek, 25.11.2021, o godz. 18.20."Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 57 streszczenie - Postrzelony Staszek dochodzi do siebie w szpitalu i z coraz większym trudem znosi czuła opiekę żony. Robert doskonale dogaduje się z synem, ale obydwaj nadal mają duży żal do Ewy. Tymczasem ona ma coraz większe problemy. Andrzej zdążył przekazać kierownictwu szpitala kłamliwe informacje na jej temat. Dyrektor placówki nie ma innego wyjścia i musi zawiesić Ewę do czasu wyjaśnienia oskarżeń.

W tym samym czasie córka zamożnych gospodarzy, Klara, znalazła mężczyznę idealnego i nie zamierza go oddać nikomu, a zwłaszcza swojej sąsiadce Urszuli. Gdy policja znajduje zwłoki tej drugiej w jeziorze, głównym podejrzanym staje się Czarek, narzeczony Klary. Z podejrzeń mógłby go oczyścić drobiazg, który Alinka znajduje na miejscu zbrodni. Ale prawdziwy morderca także chciałby odzyskać obciążający go przedmiot. Alinka może mieć spore kłopoty

Najnowsze