Remiza. Zawsze w akcji odc. 44. Magda (Sylwia Drzycimska), Paweł Pablo (Mateusz Dymidziuk), Maciek, Tomasz (Łukasz Oleś)

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji odc. 44. Magda (Sylwia Drzycimska), Paweł "Pablo" (Mateusz Dymidziuk), Maciek, Tomasz (Łukasz Oleś)

Remiza. Zawsze w akcji, odcinek 44: Magda zakocha się w nowym strażaku Maćku - ZWIASTUN

2021-11-05 15:47

"Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 44 nowego serialu w TVP1 w piątek, 5.11.2021, o godz. 18.20."Remiza. Zawsze w akcji" odcinek 44 streszczenie - W remizie pojawia się Maciek, który stara się o przyjęcie do zespołu. Robert i jego koledzy podchodzą dość nieufnie do nowego kandydata. Może dlatego, że Maciek najwyraźniej budzi żywe zainteresowanie wśród płci pięknej? Magda odwiedza remizę, tym razem prosząc co pomoc. Dzielni strażacy muszą uratować małego kotka, który utknął pod karoserią samochodu.

Wygląda jednak na to, że pierwsze spotkanie Maćka i Magdy nie będzie ostatnim na naszych oczach budzi się ognisty romans! Pani Rysia pada ofiarą oszustwa na wnuczka, a co najgorsze, przestępca posługuje się danymi Tomka. Czy Tomek będzie miał kłopoty? I dlaczego w mieszkaniu pani Rysi wybuchł pożar? Czy sprawcą może być ktoś z jej mocno skłóconej ze sobą rodziny?

Remiza. Zawsze w akcji odcinek 44. Paweł Pablo (Mateusz Dymidziuk), Kinga

i

Autor: vod.tvp.pl Remiza. Zawsze w akcji odcinek 44. Paweł "Pablo" (Mateusz Dymidziuk), Kinga
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze