Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy zastąpi Dom pod Dwoma Orłami. Będzie jeszcze bardziej brutalny! Sonia Mietielica znów w roli głównej - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Szykuje się nowy hit TVP? Zaraz po zakończeniu emisji "Domu pod Dwoma Orłami" w niedzielne wieczory pojawi się serial "Polowanie na ćmy"! Jak widać w ZWIASTUNIE będzie jeszcze bardziej brutalny, niż historia polsko-niemiecko-ukraińskiej rodziny! "Dom pod Dwoma Orłami" z nową serią łączy także osoba głównej bohaterki - znów zagra ją Sonia Mietielica. "Polowanie na ćmy" opowie nam historię zagubionej w życiu dziewczyny, która spróbuje znaleźć szczęście pod carskim zaborem. A, że po drodze zobaczymy ją w więzieniu, burdelu i na wielkich balach - będzie co oglądać! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Polowania na ćmy" następcą "Domu pod Dwoma Orłami"? Będzie jeszcze bardziej brutalnie - zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"Polowania na ćmy" pojawi się w niedzielne wieczory w TVP1 zaraz po zakończeniu emisji hitu "Dom pod Dwoma Orłami". To będzie zupełnie inna historia, ale zobaczymy w niej znajome twarze. W roli głównej znów zagra Sonia Mietielica, którą fani pokochali za rolę Ewy w "Stuleciu Winnych". W "Domu pod Dwoma Orłami" ta sama gwiazda wcieliła się w rolę Marianny, która uparcie odgrzebywała wszystkie rodzinne tajemnice. Kogo zagra w nowym serialu? 

Jak widzimy w ZWIASTUNIE w "Polowaniu na ćmy" Mietielica zagra dziewczynę po przejściach, która w pewnym momencie tej historii dostanie imię "Ivette". Poznamy ją jako dziewczę biedne i nieszczęsne, bo za drobną kradzież trafi do więzienia. Stamtąd wyciągnie ją łowca młodziutkich dziewcząt i zaprowadzi ją prosto do szefowej (Monika Krzywkowska) burdelu. Na szczęście do tylko dopiero początek drogi Ivette - zobaczymy ją nie tylko w kusych strojach prostytutki, ale i w roli piękności na wielkim balu!

Osią historyczną "Polowania na ćmy" jest Polska pod zaborem carskim i walka Polaków o niepodległość. Z tej przyczyny zobaczymy niezwykle brutalne sceny morderstw, szturmów wojsk, walk ulicznych, a Warszawa spłynie krwią... A to wszystko w "sosie" kryminalno-romansowo-szemranym. Czy nowy serial zostanie hitem na miarę "Stulecia Winnych" i "Domu pod Dwoma Orłami"? Dowiemy się już od 19 marca w TVP1. 

Nie przegap: Koniec Domu pod Dwoma Orłami. Wasylko zabije Zbyszka w ostatnim 10 odcinku? - ZDJĘCIA

Polowanie na ćmy zastąpi Dom pod Dwoma Orłami? Będzie jeszcze bardziej brutalny! Sonia Mietielica znów w roli głównej - ZWIASTUN, ZDJĘCIA
Najnowsze