Polowanie na ćmy

Polowanie na ćmy, odcinek 4: Yvette okrutnie oszukana przez Szczerba! Chodzi o jej ukochanego Józefa - ZDJĘCIA

W 4 odcinku "Polowania na ćmy" wyjdzie na jaw, że Yvette (Sonia Mietelica) została podle oszukana! I to przez kogo! Przez Szczerba (Grzegorz Małecki), mężczyznę, którego uważa za przyjaciela i naraża dla jego spisku życie! U Yvette pojawi się posłaniec od Józefa i cała prawda wyjdzie na jaw. I tak w 4 odcinku "Polowania na ćmy" Yvette kompletnie się załamie! Zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ i sprawdź, co już wiemy!!

"Polowanie na ćmy" odcinek 4 - niedziela, 16.04.2023, o godz. 20.20 w TVP1

W 4 odcinku "Polowania na ćmy" w piwnicy u Szlimakowskiej Marcel (Piotr Nerlewski) spróbuje pocałować Yvette. Jednak dziewczyna wierzy święcie w miłość Józefa, którego list przecież niedawno dostała od Szczerba. I choć Marcel zapała do Yvette prawdziwym uczuciem, ona nie dopuści do tego, aby robił sobie nadzieje. A potem dowie się całej prawdy o Józefie...

Jednocześnie w 4 odcinku "Polowania na ćmy" okaże się, że Yvette jest cały czas obserwowana przez pracowników Szlimakowskiej. Życie prostytutki jest coraz bardziej zagrożone. Odkrycie, że dziewczyna ukrywa w burdelu spiskowca będzie dla Gruna (Przemysław Stippa) już tylko kwestią czasu. 

Przypomnijmy - w 2 odcinku "Polowania na ćmy" Szczerb pokazał Yvette list od Józefa. W ten sposób przekonał ją do niebezpiecznej misji, której efektem jest ukrywanie w burdelu Marcela i podejrzanych pakunków. Ale właśnie w 4 odcinku serii na jaw, że Szczerb dla swoich celów okrutnie ją oszukał!    

W 4 odcinku "Polowania na ćmy" odwiedzi Yvette niejaki Ustroński, przysłany przez Józefa z... Paryża! Okaże się, że ukochany prostytutki wcale nie cierpi na niedoli Syberii.... Na jaw wyjdzie, że list z Syberii został sfałszowany przez Szczerba, aby zmanipulować Yvette!

W 4 odcinku "Polowania na ćmy" poznamy także prawdę o związku Yvette z Józefem i tajemnice ich tajnej współpracy. Dowiemy się nareszcie za co dziewczyna tak naprawdę trafiła do więzienia. Prawdziwa wersja tej historii jest taka, że Józef na zlecenie socjalistów razem z Yvette dokonał włamania, i razem ukradli kosztowności na finansowanie działalności podziemnej organizacji. Zostali przyłapani, ale aresztowano tylko Yvette, Józef uciekł z kosztownościami, po czym został ewakuowany do Paryża. Ustroński postara się usprawiedliwiać postawę Józefa, ale Yvette wpadnie w czarną rozpacz. Jej świat, wszystkie plany i nadzieje legną w gruzach!

Najnowsze