Chyłka-rewizja. Po dwóch stronach barykady

i

Autor: Agnieszka K. Jurek/TVN

Podwójne morderstwo, wielkie pieniądze i szansa na zemstę. Mecenas Chyłka powraca!

2021-02-15 13:21

Niepokorna pani mecenas podejmie się kolejnej prawniczej batalii w nowym sezonie serialu "Chyłka". Stawką w grze będzie zemsta na byłej kancelarii. Kiedy premiera nowego sezonu w telewizji?

Komisarz mama - zwiastun serialu

Po ostatniej sprawie, która doprowadziła do tego, że Joanna (Magdalena Cielecka) nieświadomie przyczyniła się do wypuszczenia na wolność seryjnego mordercy, kariera prawniczki zawisła na włosku. Gdy prawdziwe, mroczne oblicze jej klienta Piotra Langera (Jakub Gierszał) wyszło na jaw, kancelaria zwolniła Chyłkę - odtąd będzie musiała pracować na własny rachunek. Nie radzi sobie jednak dobrze w nowej rzeczywistości, przez co jeszcze częściej zagląda do kieliszka.

Gdy jednak wydaje się, że jej sława wybitnego obrońcy przeminęła bezpowrotnie, kontaktuje się z nią nowy klient, którego sprawa może się stać dla Chyłki szansą, by odegrać się na byłych szefach, a do tego zainkasować sporą sumę pieniędzy. Podejmując się bronić Roberta Bukano (Wojciech Zieliński) oskarżonego o zabójstwo żony i córki rzuca rękawicę kancelarii Żelazny&McVoy, których klientowi zależy, by Bukano został uznany winnym. Tym samym Chyłka i jej dawny aplikant Kordian (Filip Pławik) po raz pierwszy staną po przeciwnych stronach barykady.

Emisja w TV:

Chyłka - Rewizja

wtorek 21.30 TVN

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze