Papiery na szczęście, odcinek 2: Tak rozpocznie się miłość Marty i Adama. Nietypowy początek znajomości rozwścieczy kobietę

i

Autor: X-news Papiery na szczęście, odcinek 2: Tak rozpocznie się miłość Marty i Adama. Nietypowy początek znajomości rozwścieczy kobietę

Papiery na szczęście, odcinek 2: Tak rozpocznie się miłość Marty i Adama. Nietypowy początek znajomości rozwścieczy kobietę - ZDJĘCIA

2021-09-07 15:00

W 2 odcinku serialu "Papiery na szczęście" dojdzie do nietypowego poznania Marty (Adriana Kalska) i Adama (Jakub Sasak). Nie będzie romantycznego spojrzenia w oczy, a para zapozna się przez kompletny przypadek! Mało tego, w 2 odcinku "Papierów na szczęście" Marta będzie wściekła na Adama i oskarży go o oszustwo. Zawróci mężczyźnie w głowie, ale nic nie będzie takie proste. Okaże się, że są osoby, które chcą zniszczyć wszystkie ich plany, a to dopiero początek koszmaru, w który zagłębi się Marta.

"Papiery na szczęście" odcinek 2 - wtorek, 7.09.2021, o godz. 19.30 w TVN7

W 2 odcinku serialu "Papiery na szczęście" Marta i Kris poznają się w bardzo nietypowy sposób. Nie wpadną na siebie na ulicy, ani nie poznają się przez wspólnych znajomych. Wiśniewska przeżyje koszmar, bo naćpany i pijany Kris (Mateusz Kmieckik) będzie jej jawnie groził, więc kobieta postanowi uciec. Z pomocą syna Maksa Maks (Jakub Gąsior) spakuje się i wyprowadzi. Zanim to jednak nastąpi w 2 odcinku "Papierów na szczęście", Marta na oczach Krisa zniszczy jego ukochany obraz, roztrzaskując go na kawałki na jego oczach. Wściekły mężczyzna jej tego nie daruje.

Wyprowadzka z domu nie okaże się prosta, bo Maks obwieści, że Marysia (Julia Latosińska), córka Marty przebywa na imprezie u podejrzanego chłopaka. Wiśniewska wykręci numer i zadzwoni myśląc, że dodzwoniła się do kolegi córki. Odbierze jednak ktoś zupełnie inny. 

Przeczytaj: BrzydUla 2. Tak wygląda nowy Marek. Zastąpi Filipa Bobka w obsadzie?

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu

W 2 odcinku serialu "Papiery na szczęście" to Adam odbierze telefon z nieznanego numeru.

- Mówi mama Marysi, daj mi Marysię do telefonu. Natychmiast - powie wściekła Marta. - Marysię? - zapyta zdziwiony Adam. - Tak, nie udawaj, że nie wiesz o kim mówię, to pilne - dopowie kobieta, ale Adam zacznie udawać, że Marysi nie ma w pobliżu i że wie o kogo chodzi. Kiedy usłyszy, że Wiśniewska jest wściekła, daruj sobie żarty i wyjaśni sprawę.  -Ja naprawdę nie znam żadnej Marysi... (...) Maksa też nie znam, Aleksa też nie. Nie jestem w stanie ci pomóc przepraszam. Posłuchaj, mam na imię Adam i jedyna Marysia jaką znam to moja babcia (...) - usłyszy Marta w 2 odcinku serialu "Papiery na szczęście".

Przeczytaj: BrzydUla 2, odcinek 159: Marek dostanie dramatyczną wiadomość, która zmieni wszystko. Ula sobie tego nie wybaczy - ZDJĘCIA

Adam zapamięta rozmowę w 2 odcinku serialu "Papiery na szczęście" i nie przestanie myśleć o Marcie, chociaż jeszcze nawet nie będzie wiedział jak ma na imię. Zapisze do niej numer pod hasłem "mama Marysi" i zacznie się zastanawiać jak wygląda kobieta z takim temperamentem. 

- Hmm... Ale by były jaja jakby się okazało, że ona ma 50 lat i drugie tyle nadwagi... - powie żartem Adam, który wyśle do Marty smsa, że ma nadzieję, iż Marysia się odnalazła. 

Wkrótce w serialu "Papiery na szczęście" para pozna się na żywo, bo Wiśniewska rozpocznie pracę w biurze deweloperskim należącym do dziadka Adama. Rozmowa telefoniczna to dopiero początek emocjonującej znajomości. Nie każdy bohater "Papierów na szczęście" będzie życzył im dobrze. 

Zobacz wściekłość Marty w 2 odcinku "Papierów na szczęście" w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze