Narzeczona ze Stambułu odcinek 38 - opis, streszczenie: Esma zarzuca Begum niewłaściwe wychowanie jej wnuka

2019-12-02 13:28 oprac. Ag
Narzeczona ze Stambułu. Nowy turecki serial w Zoom TV
Autor: materiały prasowe Zoom TV Narzeczona ze Stambułu. Nowy turecki serial w Zoom TV

"Narzeczona ze Stambułu" odcinek 38 nowego serialu tureckiego w Zoom TV w poniedziałek, 2.12.2019, o godz. 20.00. "Narzeczona ze Stambułu" odcinek 38 streszczenie - Esma bez zapowiedzi odwiedza Begum w jej domu. Zarzuca kobiecie niewłaściwe wychowanie jej wnuka, Emira. Wykłada jej swoją koncepcję na temat przyszłości chłopca w klanie Boranów. W prezentowanej wizji nie bierze pod uwagę niczyich oczekiwań oprócz swoich własnych.

Begum kończy spotkanie. Również w firmie Faruka dochodzi do nieprzyjemnej rozmowy. Fikret, nie licząc się ze zdaniem brata podejmuje niekorzystną dla przedsiębiorstwa decyzję biznesową. Młodszy z Boranów coraz mocniej daje się manipulować wrogo nastawionemu do jego rodziny Ademowi.

Rozsądku nie przywraca mu nawet wiadomość, że zostanie ojcem. O ciąży Ipek dowiaduje się również Esma. Boranowie liczą, że ich dom niebawem wypełni dziecięcy śmiech. Nie wiadomo czy będzie to dziecko Sureyyi, ponieważ wyniki badania krwi wskazują na to, że życie jej potomka jest zagrożone.