Łowcy cieni. Jacek Mędrala w Polo TV w nowej roli - ZDJĘCIA

2019-10-09 14:10 materiały prasowe Nowa TV
Łowcy cieni.  Adam Cybulski (Jacek Mędrala)
Autor: Gosia Stasiewicz/Grupa ZPR Łowcy cieni. Adam Cybulski (Jacek Mędrala)

Jacka Mędralę, na co dzień prezentera Polo TV i uznanego konferansjera, możemy oglądać w pierwszym serialu naziemnej stacji Nowa TV pt. “Łowcy cieni. Pod presją“. W nowym serialu kryminalno-obyczajowym pt. „Łowcy cieni. Pod presją“ Jacek Mędrala wciela się w postać Adama Cybulskiego, męża Maryśki Cybulskiej (Agnieszka Mrozińska). Wspólnie wychowują dwójkę dzieci: Kalinę (Nikola Zarzecka) i Igora (Miłosz Kwiecień).

"Łowcy cieni" serial w Nowa TV od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00

Jacek Mędrala w serialu „Łowcy cieni. Pod presją“ w Nowa TV! Jego bohater Adam Cybulski, który pracuje jako przedstawiciel handlowy, jest przekonany, że jego żona jest zwykłą policjantką. Maryśka w imię bezpieczeństwa rodziny ukrywa bowiem przed najbliższym otoczeniem, że należy do Łowców Cieni - jest funkcjonariuszką Centralnego Biura Śledczego Policji (CBŚP).

Tyle że Adam przez przypadek odkryje prawdę o jej niebezpiecznej pracy i postawi żonie ultimatum: albo ona niezwłocznie rzuci ryzykowny zawód, albo on wniesie do sądu pozew o rozwód oraz odbierze jej dom i dzieci. Małżeństwo Cybulskich zawiśnie na włosku już w drugim odcinku serialu kryminalno-obyczajowego pt. „Łowcy cieni”.

Rola w „Łowcach cieni” nie jest bynajmniej debiutem aktorskim Jacka Mędrali. Lubiany prezenter Polo TV wcześniej grał już barmana Pawła w „Miłości w rytmie disco“ oraz Janka Zawadę w „Wawa non stop“.

Premierowe odcinki „Łowców cieni“ można oglądać od poniedziałku do czwartku o godz. 21.00 na antenie Nowa TV. Powtórki od poniedziałku do czwartku o 20:00 i w piątek od 20:00 maraton - aż cztery odcinki z tygodnia.

Partnerem materiału jest Nowa TV!

Najnowsze