Krucjata. Prawo serii odc. 1. Komisarz Jan Góra Mandżaro(Julian Świeżewski)

i

Autor: materiały prasowe TVP Krucjata. Prawo serii odc. 1. Komisarz Jan Góra "Mandżaro"(Julian Świeżewski)

Krucjata. Prawo serii

Krucjata. Prawo serii odcinek 1 streszczenie: Policjanci Mandżaro i Luizjana ruszają w pościg za kanibalem, który zamordował młodą kobietę

2023-03-03 20:54

"Krucjata. Prawo serii" odcinek 1 w piątek, 3.03.2023, o godz. 20.35 w TVP1. "Krucjata. Prawo serii" odcinek 1 streszczenie - W Warszawie dochodzi do makabrycznego morderstwa. Ofiarą jest młoda kobieta. Sprawą zajmują się funkcjonariusze wydziału zabójstw Jan Góra (ksywa Mandżaro) i Ludwik Bończyk (ksywa Luizjana) oraz ich zespół.

W wyniku oględzin ciała ofiary wychodzi na jaw, że sprawca jest kanibalem. Wszystkie ślady wskazują na to, że zabójca zamierza uciec do Estonii. Mimo braku nakazu i wymaganych zgód, Mandżaro i Luizjana ruszają w pościg.

O czym jest serial "Krucjata. Prawo serii"?

Nowy serial kryminalny z wiosennej ramówki TVP "Krucjata. Prawo serii" opowiada o życiu i pracy komisarza Jana Góry (ksywa Mandżaro) oraz jego koleżanek i kolegów z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego komendy stołecznej. Każdy odcinek zawiera własną zagadkę kryminalną i cząstkowe rozwiązanie. Serial opowiada o serii zabójstw i porwań ludzi z pierwszych stron gazet – wpływowej dziennikarki telewizyjnej, jurora w talent show, polityka-transwestyty, bankiera. Wkrótce okazuje się, że seria zabójstw celebrytów jest efektem zorganizowanej akcji.

Serial "Krucjata. Prawo serii" liczy 13 odcinków.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze