Papiery na szczęście

Koniec uwielbianego serialu z Adrianą Kalską?! Fani nie mają wątpliwości! Iza w M jak miłość też zniknie?

2023-03-19 10:07

To już koniec "Papierów na szczęście"?! Coraz częściej mówi się, że uwielbiany serial TVN7 z Adrianą Kalską w roli Marty zniknie z anteny. I choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia ze strony produkcji, to aktorzy na swoich Instagramach powoli żegnają się z planem, w związku z czym zrozpaczeni widzowie przeczuwają najgorsze. Czy podobny los spotka Izę w "M jak miłość"? Ostatnio Chodakowska niebezpiecznie zbliżyła się do swojego asystenta Radka (Philippe Tłokiński) i mimo iż w najbliższych odcinkach zdecyduje się wrócić do Marcina (Mikołaj Roznerski) i dzieci, to mąż jej nie wpuści! Czy to już koniec Kalskiej w "Papierach na szczęście" i "M jak miłość"? Sprawdźcie, co już wiemy!

"Papiery na szczęście" z Adrianą Kalską znikną z TVN7?! Fani są zrozpaczeni!

"Papiery na szczęście" zadebiutowały na antenie TVN7 6.09.2021 roku. Serial z Kalską w roli głównej miał być hitem stacji, ale okazało się inaczej. Oglądalność nie zachwycała, w związku z czym początkowo zdecydowano o zmniejszeniu liczby odcinków z 4 od poniedziałku do piątku do 2 od poniedziałku do wtorku i przesunięciu godziny emisji z 19:00 na 18:30. Niestety, na niewiele to się zdało i choć "Papiery na szczęście" cieszyły się powodzeniem w serwisie "Player", tak na antenie TVN7 już nie bardzo, przez co dalszy los serialu stanął pod dużym znakiem zapytania. Szczególnie, że oglądalność serialu znacząco spadła w porównaniu z ubiegłym rokiem.

- Kontynuujemy 'Papiery na szczęście', które wspaniale radzą sobie na platformie Player.pl. i choć bardzo lubimy ten serial, fantastycznych aktorów, ceniąc doskonałą produkcję zespołu krakowskiego TVN, ciężko nam deklarować kolejny sezon na antenie Siódemki. Wiadomo, że decydują widzowie i to, po co najchętniej sięgają i gdzie - przyznała Katarzyna Mazurkiewicz, dyrektorka programowa TVN Siedem i TVN Fabuła w rozmowie z serwisem Press.

Zatem nie wiadomo czy "Papiery na szczęście" wrócą z nowymi odcinkami do TVN7 jesienią. Jednak widzowie nie mają żadnych wątpliwości, że ich serial nie pojawi się ponownie na antenie, gdyż zaczęli to sugerować sami aktorzy, którzy aktualnie nagrywają ostatnie sceny do odcinków z wiosennej ramówki. Jako pierwsza koniec serialu zapowiedziała Barbara Garstka, wcielająca się w rolę Beatki.

- Marta Beatka i Renia 💛💛💛 Będziemy długo wspominać Naszą przygodę :) a co przeżyliśmy to Nasze ! Moje Wspaniałe Ada I Ula dziś w rolach przyszłych mężatek ;) Mam nadzieję, ze dobrze bawiliście się razem z nasza Ekipa💕 Będzie co wspominać ... dziękuje ekipa serialu @papierynaszczescie_tvn7 💝 #soon - napisała na swoim Instagramie.

W ślad za Beatką z "Papierów na szczęście" poszła sama Kalska, wcielająca się w rolę Marty, w związku z czym pod postami pojawiła się lawina komentarzy od niezadowolonych fanów, którzy od razu wyczuli koniec...

- Nie będzie kolejnego sezonu ? 😢;

- Coooo już koniec papierów na szczęście? 😢;

- Już tęsknię 😥😥😥😥 Co ja będę oglądać przy kawce 😥😥;

- Ciężki, zwariowany, nieprzewidywalny, niestety jeden z ostatnich No i smuteczek 😒;

- Według zasady: „Nie płaczemy że coś się skończyło tylko jesteśmy wdzięczni że się wydarzyło.” ❤️;

- Jesteśmy wdzięczni za ten serial i co się w nim wydarzyło. Będziemy pamiętać o tym serialu zawsze i wszędzie ❤️.

Co będzie z Izą w "M jak miłość"?

Wszystkich fanów "M jak miłość" uspokajamy! Iza z pewnością nie podzieli niepewnego losu Marty w "Papierach na szczęście" i nie zniknie z uwielbianego serialu TVP2. W najbliższych odcinkach Chodakowska stanie przed najważniejszym wyborem, czy wybrać zakochanego w niej asystenta Radka, do którego sama również coś poczuła czy wrócić do Marcina i dzieci. Oczywiście, Iza wybierze rodzinę, ale Chodakowski tak szybko nie wpuści jej domu, gdyż tak jak jego żona będzie potrzebował czasu, aby wszystko sobie przemyśleć i poukładać. Czy małżeństwo Chodakowskich w "M jak miłość" przetrwa? Tego dowiemy się już niebawem!

Adriana Kalska w Papiery na szczęście. Pierwszy ZWIASTUN nowego serialu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze