Koniec Stulecia Winnych 4. Wyjątkowa chwila na 100. urodzinach Władka w ostatnim 52 odcinku! Będą wspominać tych, którzy odeszli  – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

i

Autor: tvp/vod Koniec Stulecia Winnych 4. Wyjątkowa chwila na 100. urodzinach Władka w ostatnim 52 odcinku! Będą wspominać tych, którzy odeszli – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Koniec Stulecia Winnych 4. Wyjątkowa chwila na 100. urodzinach Władka w ostatnim 52 odcinku! Będą wspominać tych, którzy odeszli – ZDJĘCIA, ZWIASTUN

2022-05-10 8:32

Na koniec "Stulecia Winnych 4" wszyscy przeżyją wielkie wzruszenie. Cała rodzina zbierze się w Brwinowie świętować 100. urodziny nestora rodu, Władka (Arkadiusz Janiczek). Z tej okazji Jasiek (Patryk Szwichtenberg) przygotuje dla ojca wielką niespodziankę. Trudno będzie powstrzymać łzy wzruszenia, kiedy na ekranie w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" znów zobaczymy Bronię (Kinga Preis), Antoniego (Roman Garncarczyk), Stanisława (Jan Wieczorkowski), Andzię (Barbara Wypych), Benka (Bartłomiej Kotschedoff)... Zobacz koniecznie najlepsze urodziny w życiu Władka i powspominaj razem z Winnymi w GALERII ZDJĘĆ!

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

Koniec "Stulecia Winnych 4" to prawdziwy "happy end"! W zasadzie wszystkie wątki zamkną się w szczęśliwy sposób, choć nie obędzie się bez chwili grozy. Syn Ewy (Sonia Mietielica) Staś (Karol Zbrojkiewicz) nie odnajdzie się wśród rodziny w Brwinowie i zacznie się kręcić wokół złego towarzystwa. Na szczęście i dla niego znajdzie się ratunek.

W 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" wielkie szczęście i spełnienie czeka na Michała (Stefan Pawłowski) i Anię (Urszula Grabowska). Ta piękna para, która przeżyła wielkie tragedie i długie rozstanie, zaręczy się! Jak będą wyglądały oświadczyny Ani pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ>>>

Przeczytaj także: Stulecie Winnych, 5 sezon. Ania dożyje 100 urodzin! Ale na starość zostanie całkiem sama

W finale 4 sezonu "Stulecia Winnych" Michał junior (Marcin Franc) wygra wybory i zostanie posłem na Sejm, ale najważniejszym wydarzeniem, spinającym odcinek, będą 100. urodziny Władka. Z tej okazji Jasiek przygotuje wszystkim wielką niespodziankę!

Po tańcach i uczcie w 52 odcinku "Stulecia Winnych" wieczorem wszyscy zasiądą w ogrodzie przed wielkim ekranem na krzesłach, ustawionych jak w kinie. I zacznie się specjalny pokaz zdjęć, dzięki którym wszyscy wspomnimy Winnych, których już z nami nie ma. Uśmiechniemy się też do czasów, kiedy Ania (Weronika Humaj) i Mania (Kaerolina Bacia) były bardzo młode, a Kasia, Basia i Ewa to małe dziewczynki. 

Ignacy (Lesław Żurek) wzruszy się na widok małej Ewy, która pozuje do zdjęcia w dniu komunii. I ciężko chory na Alzheimera ksiądz pozna małą Ewę i siebie! 

Władek w w 52 odcinku "Stulecia Winnych" będzie niezwykle szczęśliwy tego dnia i wieczoru. W finale pokazu powie: - To moje najlepsze urodziny!   

Zobacz też: Będzie 5 sezon Stulecia Winnych! Wiemy, kto w nim zagra - ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4 ZWIASTUN. Powrót Damiana Winnego, zaręczyny Ani i Michała w ostatnim 52 odcinku
Najnowsze

Materiał sponsorowany