Koniec Stulecia Winnych 4. Koniec miłości Ani i Michała? Nie tylko ten związek rozpadnie się w 52 odcinku – ZDJĘCIA

i

Autor: TVP Koniec Stulecia Winnych 4. Koniec miłości Ani i Michała? Nie tylko ten związek rozpadnie się w 52 odcinku – ZDJĘCIA

Koniec Stulecia Winnych 4. Koniec miłości Ani i Michała? Nie tylko ten związek rozpadnie się w 52 odcinku – ZDJĘCIA

W finale "Stulecia Winnych 4" czekają nas mocno poruszające wydarzenia. Największym zaskoczeniem może być wielki kryzys miłości Ani (Urszula Grabowska) i Michała (Stefan Pawłowski)! Śniegocki i Winna kochali się nad życie - przetrwali wojnę, wielkie tragedie, długą rozłąkę i przez dziesiątki lat tworzyli dobre "małżeństwo". Ale w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" codzienność i wielkie zmiany położą się cieniem na związku Ani i Michała. Czy uda im się to przetrwać? Ujawniamy, że inny związek w rodzinie Winnych w finale 4 sezonu sagi rodu Winnych rozpadnie się na pewno! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z finału!

"Stulecie Winnych" 4 sezon ostatni odcinek 52 (odc. 13) - niedziela, 15.05.2022, o godz. 20.15 w TVP1

W finale 4 sezonu "Stulecia Winnych" czekają nas wielkie emocje! W Polsce skończy się PRL, a zmiany polityczne wciągną także Winnych. Michał, syn Ani i Michała zostanie politykiem i będzie starał się dostać się do wolnego sejmu. Te wielkie wydarzenia syna i powrót Ewy (Sonia Mietielica) tak mocno zaabsorbują Anię, że zapomni o istnieniu swojego ukochanego! I to on powie: "Mam tego dość". 

Ania i Michał w "Stuleciu Winnych" mają za sobą historię wielkiej miłości. Wyjątkowe, romantyczne uniesienie przetrwało wojnę i osobiste tragedie kochanków. Michał zaraz po wojnie opłakiwał samobójczą śmierć żony, a Ania przeżyła dramat w nieudanym małżeństwie z Kazimierzem (Mateusz Janicki). Ostatecznie Winna wróciła z synem do Brwinowa i tam odnalazł ją oraz swoje dziecko Michał! Zakochani przez 2 sezonu serialu tworzyli wspaniałą, zgodną rodzinę. Dlatego kryzys w finale 4 sezonu to będzie szok!

Nie przegap: Koniec Stulecia Winnych 4. Damian wróci z Francji w ostatnim 52 odcinku! Wielka radość u Winnych - ZDJĘCIA

Ale jednak w 52 odcinku "Stulecia Winnych 4" Michał sam wyjedzie na urlop, a po powrocie smutno zakomunikuje ukochanej, że nie zniesie dłużej tego, że nie ma już dla niego czasu. Jak zareaguje Ania? 

Pewne jest, że na koniec "Stulecia Winnych 4" końca dobiegnie małżeństwo Basi (Kamila Bujalska) i Tomka (Filip Gurłacz). Lekarz uzna, że nic go już z żoną nie łączy i parę czeka rozwód. W odróżnieniu od małżeństwa Ani i Michała, związek Basi z Tomkiem nigdy nie był udany. Klimkiewicz zdradzał żonę, para ciągle kłóciła się o wszystko, a szczególnie o karierę, którą w zawodzie medyka zrobiła Basia. W finale 4 sezonu serialu Klimkiewiczowie ostatecznie się rozwiodą. 

Zobacz koniecznie: Koniec Stulecia Winnych 4 nastąpi wcześniej! Wszystko przez zmianę emisji 50 odcinka 

Stulecie Winnych 4, odcinek 49 ZWIASTUN. Ślub Michelle i Janusza z dramatycznym finałem! Władek umrze przez Gołębiankę?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze