Finał "Ceny wolności" bez happy endu? Polina straci szansę, by wyrwać się z niewoli

2020-06-26 18:39 Aleksandra Niedźwiedź
O krok od szczęścia. Cena wolności
Autor: Materiały prasowe Cena wolności

Cierpienia Poliny z serialu „Cena wolności” wkrótce mogą się skończyć. Dmitrij gotów jest poświęcić własne szczęście, by ratować ukochaną, los jednak znów pokrzyżuje ich plany. Finał serialu już w najbliższą środę.

Cena wolności ZWIASTUN nowego serialu w TVP1, który będzie drugą Zniewoloną. Premiera już 8.06.2020!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Od kiedy zaborczy hrabia Kreczetski (Władysław Abaszin) dowiedział się, co łączy jego młodszego brata Dmitrija (Artiem Kryłow) z Poliną (Tatjana Babienkowa) dokłada wszelkich starań, by rozdzielić zakochanych. Zazdrosnemu Andriejowi, który zamierza z Poliny zrobić swoją utrzymankę, zależy by do zaręczyn brata z księżniczką Nikitską doszło jak najszybciej. Dmitrij zgodził się na żądania hrabiego, jednak pod warunkiem, że ten zwróci wreszcie Lebiediewej wolność.


Dla Poliny, która nie wie, jakie są prawdziwe intencje Dmitrija, widok ukochanego w trakcie oficjalnych zaręczyn podczas uroczystego balu będzie nie do zniesienia. Zraniona dziewczyna wymnie się więc z przyjęcia niepostrzeżenie, udając się pod osłoną nocy na samotną konną przejażdżkę, nieświadoma tego, że w tym samym czasie Andriej, dochowując bratu słowa, wystawia i poświadcza notarialnie dokument uwalniający Polinę. Dopiero po dłuższym czasie Dmitrij zorientuje się, że Polina zniknęła bez śladu. Zrozpaczony mężczyzna wyrusza na poszukiwania ukochanej, niestety bezskutecznie.

Emisja w TV:

Cena wolności
Poniedziałek-środa20.35 TVP 1