Dom pod Dwoma Orłami

Dom pod Dwoma Orłami, odcinek 10: Zosia zdemaskuje Wasylkę! Padną strzały! - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W finałowym 10 odcinku "Domu pod Dwoma Orłami" Zosia (Karolina Gruszka) zdemaskuje Wasylkę (Andrew Zhuravsky)! Szablewska trafi na ślad swojego syna Zbyszka (Eryk Lenartowicz). Kiedy stanie przed podającą się za niego osobą zobaczy właśnie przybranego syna! Wasylko nie będzie chciał zgodzić się na ujawnienie i na widok matki wyciągnie broń. W ostatnim 10 odcinku "Domu pod Dwoma Orłami" w tej scenie padną strzały! Zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ i ZWIASTUN jak się skończy serial.

"Dom pod Dwoma Orłami" ostatni odcinek 10 - niedziela, 12.03.2023, o godz. 20.15 w TVP1

W finale "Domu pod dwoma orłami" Liski (Andrzej Konopka) odnajdzie dla Zosi Zbyszka. Kiedy szczęśliwa Szablewska wybierze się z nim do Jeleniej góry na spotkanie syna, stanie przed nią Wasylko! Czy brat zabił brata i teraz się pod niego podszywa? Pewne jest, że Wasylko nie będzie chciał ujawnienia, kim jest i na widok matki wyjmie broń!

W 10 odcinku "Domu pod dwoma orłami" Zosia natychmiast rozpozna Wasylka. A nie dojdzie między nimi do poważnej rozmowy, bo spanikowany Ukrainiec wyjmie broń i odda strzały w kierunku matki! Czy Wasylko rani Zosię?

Na szczęście Zosia w 10 odcinku "Domu pod dwoma orłami" będzie w towarzystwie oficera UB, Jana Liskiego i on okaże się lepszym strzelcem. Kiedy tylko zobaczy, jak Wasylko wyciąga broń, odda strzały w jego kierunku jako pierwszy. Czy taki będzie koniec niewdzięcznego syna Szablewskich? Czy Zosia odnajdzie Zbyszka?    

Zobacz też: QUIZ. Jak nazywają się te postacie z kultowych seriali? Tylko prawdziwy fan odpowie na wszystkie pytania!

Koniec Domu pod Dwoma Orłami. Zofia odnajdzie syna Zbyszka i niewidomego brata Maurycego w ostatnim 10 odcinku?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze