Czerwona królowa, odcinek 4: Regina zesłana do Irkucka! Malarz Lew Barski nie będzie jej chciał - ZWIASTUN

i

Autor: TVP/VOD Czerwona królowa, odcinek 4: Regina zesłana do Irkucka! Malarz Lew Barski nie będzie jej chciał - ZWIASTUN

Czerwona królowa, odcinek 4: Regina zesłana do Irkucka! Malarz Lew Barski nie będzie jej chciał - ZWIASTUN

2020-09-29 21:48

W 4 odcinku serialu "Czerwona królowa" Regina (Ksienija Łukjanczikowa) zostanie zesłana na Sybir! Decyzję komunistycznego sądu piękna dziewczyna przyjmie z godnością, być może dlatego, że głowę będzie miała zajętą zupełnie czym innym... Serce Reginy skradnie Lew Zbarski (Artiom Tkaczenko), piekielnie zdolny malarz, który jednak nie tylko jej się podoba. Czy po kolejnej kompromitacji, jaką będzie w 4 odcinku "Czerwonej królowej" zsyłka do Irkucka, piękna modelka będzie miała w ogóle jakieś szanse u przystojnego malarza?

"Czerwona królowa" odcinek 3 - wtorek, 22.09.2020, o godz. 21.50 w TVP2

W 4 odcinku serialu "Czerwona królowa" nad śliczna główke Reginy nadciagną kolejne czarne chmury. I choć dziewczyna bujac będzie właśnie w obłokach marząc o 0przystojnym Lwie, sąd upomni się o komunistyczną sprawiedliwość!

- Wasze usunięcie z komsomołu, doprowadzenie na milicję - kierujemy was do Irkucka - usłyszy śliczna Regina w 4 odcinku "Czerwonej królowej".  Czy to koniec tak pięknie zapowiadającej się kariery uroczej i skrzywdzonej przez los dziewczyny?

- Dalej mnie już nie ześlecie! - odpowie dumnie Regina w 4 odcinku "czerwonej królowej, wzbudzając złość składu sędziowskiego. Czy nie napyta tym sobnie jeszcze większej biedy?

Regina w 4 odcinku "Czerwonej królowej" wciąż będzzie dumać o Lwie Zbarskim, ale przystojny malarz będzie miał na pęczki takich zapatrzonych w siebie ślicznotek. Ale dla niego uparta bohaterka "Czerwonej królowej" rozpocznie nawet studia malarskie i prosi przyjaciółkę, by przedstawiła ją Zbarskiemu. Upragnione spotkanie z najbardziej pożądanym kawalerem artystycznej Moskwy skończy się jednak katastrofą....

Najnowsze