Tureckie seriale

Chwile grozy w serialu "Złoty chłopak"! Ferit i Faut będą drżeć o życie ukochanych. Streszczenie odcinka 73 [8.12.2023]

Faut i Asuman w gniewie podjęli decyzję o rozwodzie. Teraz bliscy chcą ich pogodzić. W 73. odcinku serialu "Złoty chłopak" wydarzy się coś strasznego! Żona Fauta narazi się na tragedię.

Spis treści

  1. "Złoty chłopak" 73. Przeczytaj streszczenie odcinka
  2. Kiedy oglądać 73 odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Faut to starszy brat Ferita. Mężczyzna czuje się niedoceniany przez dziadka, który całą swoją nadzieję pokłada w Fericie i jego młodej żonie Seyran. Halis liczy, że młodzi dadzą mu wkrótce wnuka. Faut i Asuman nie mogli mu tego obiecać, bo kobieta ma problem z zajściem w ciążę. W przypływie gniewu i frustracji, Faut w 71. odcinku "Złotego chłopaka" podejmie decyzję o rozwodzie, a co będzie dalej?

"Złoty chłopak" 73. Przeczytaj streszczenie odcinka

Seyran i Suna zabierają Asuman do letniego domku. Chcą by mogła ona odetchnąć po kłótni z Fuatem. Seyran ustala jednak z Feritem, że wraz z Abidinem przywiozą Fuata i pogodzą parę. Podczas podróży auto Asuman wpada w poślizg i ląduje w rowie. Tymczasem mężczyźni dowiadują się, że z powodu wypadku droga jest zablokowana. Przeżywają chwile grozy, ale ostatecznie okazuje się, że kobietom nic się nie stało, a poważny wypadek zdarzył się wcześniej. Kazim zjawia się w siedzibie firmy Korhanów. Halis przydziela mu tam pokój na biuro. Matka Pelin postanawia, że Ferit odpowie za to, że jej córka czuje się zhańbiona.

Czytaj też: "Złoty chłopak". Będzie 2. sezon? Kiedy nowe odcinki w TV?

Kiedy oglądać 73 odcinek serialu "Złoty chłopak"?

Emisja 73. odcinka serialu "Złoty chłopak" w piątek, 8 grudnia, o godz. 14:00 w TVP1. Przypominamy, że serial można też oglądać w serwisie VOD TVP.

Zobacz zdjęcia z odcinka numer 73. w naszej galerii.

"Dziedzictwo". Tak prywatnie wygląda Ibrahim z tureckiego serialu
Najnowsze