BrzydUla 2 sezon. Julka Kamińska usłyszała straszne słowa po metamorfozie Uli! Czy naprawdę jest z nią tak źle?

2020-06-25 15:50 jkk
BrzydUla 2 sezon. Julka Kamińska usłyszała straszne słowa po metamorfozie Uli! Czy naprawdę jest z nią tak źle?
Autor: TVN / Kuba Winiarski / W.Impact BrzydUla 2 sezon. Julka Kamińska usłyszała straszne słowa po metamorfozie Uli! Czy naprawdę jest z nią tak źle?

Julka Kamińska usłyszała straszne słowa po metamorfozie swojej serialowej Uli! Czy z gwiazdą serialu "BrzydUla" jest naprawdę aż tak źle? Jak będzie wyglądała tytułowa bohaterka powracającego do TVN z 2 sezonem serialu to jedna z najpilniej strzeżonych tajemnic produkcji 2 sezonu! Na zdjęciach, które wyciekają z planu serialu, Kamińska prezentuje się... rewelacyjnie, ale to też może być zmyłka. Jak BrzydUla będzie wyglądała naprawdę?

"BrzydUla" 2 sezon nowe odcinki jesienią 2020 w TVN

Julia Kamińska, odtwórczyni tytułowej roli w "BrzydUli", zdradziła, że w powstającym właśnie 2 sezonie serialu, grana przez nią bohaterka będzie wyglądała zupełnie inaczej! I choć nie do końca wiemy jeszcze jaką twarz pokaże nam Ula, to wiemy już co ja spotkało...

Gwiazda "BrzydUli" zdradziła, że przeszła dla swojej Uli wielką metamorfozę! Kiedy pochwaliła się tym w programie Joanny Koroniewskiej i jej męża, od niego usłyszała: - Myślałem, że wybrali do tej roli jakąś brzydką dziewczynkę. Jak zaregowała Julka Kamińska na te słowa kolegi po fachu?

BrzydUla 2 sezon: Julka Kamińska (Ula)
Autor: Instagram
BrzydUla 2 sezon. Nowa kobieta w życiu Marka. Seksowna Nadia zastąpi Ulę - WIDEO

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Gwiazdy "BrzydUli" podobno nie uraziły te słowa i dodała, że dzięki charakteryzacji nikt jej nie poznawał na ulicy. - Miałam kamuflaż i używałam go z przyjemnością. To rzeczywiście było szokujące, kiedy przyszła rozpoznawalność i obcy ludzie, których mijałam na ulicy, znali mnie i zagadywali. Byłam kompletnie anonimowa i to było bardzo fajne - zdradziła Kamińska.

Maciej Dowbor próbował wyjść z twarzą z niezręcznej sytuacji i przyznał, że dziś jest pod wielkim wrażeniem metamorfozy "BrzydUli". W pewnym momencie dodał nawet, że Kamińska wygląda "jak petarda". 

Jaka będzie odmieniona "BrzydUla" w 2 sezonie serialu? Przekonamy się już niebawem w TVN, a tymczasem zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ - jak zmieniała się Julka Kamińska do roli Uli?

 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze