BrzydUla 2 sezon odc. 35. Violetta (Małgorzata Socha)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 35. Violetta (Małgorzata Socha)

BrzydUla 2 odcinek, odcinek 35 - opis, streszczenie: Violetta kombinuje jak zrobić przelew na konto F&D

2020-11-20 18:13

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 35 w piątek, 20.11.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 35 streszczenie - Marek dziękuje Uli za inspirację do nowej kolekcji. Jest podekscytowany. Zwłaszcza, że udało mu się zachęcić MiroSławo do pracy. Żona jednak nie podziela jego entuzjazmu. Zmęczona sytuacją w domu Ania decyduje się rozmówić z mężem. Dochodzi do konfrontacji małżonków, która ma niespodziewany dla Maćka finał…

Po awanturze w domu urażona Bożenka zjawia się w mieszkaniu Adama. Zadaje mu ważne pytanie, od którego zależy przyszłość ich obojga. Czy Adam zda egzamin?

Violetta kombinuje, jak zrobić przelew na konto F&D. Postanawia połączyć najlepszą kobiecą broń – seksapil – z odrobiną sprytu. Jaki będzie efekt jej sztuczek? Po ochłonięciu Ania wraca do domu. Nie chce słuchać tłumaczeń męża i informuje go o swojej decyzji.

Ula bierze udział w prezentacji MiroSławo. Jest oburzona, że temat ich kolekcji wzbudza taki entuzjazm wśród projektantów i wszystkich pracowników F&D. Dla niej to koniec! Nie chce także dłużej czekać na rozmowę z Markiem. W drodze powrotnej bierze go w krzyżowy ogień pytań. Czy i tym razem Markowi uda się uśpić czujność żony?

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze