BrzydUla 2 sezon odc. 27. Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 27. Ula (Julia Kamińska)

BrzydUla 2 odcinek, odcinek 27 - opis, streszczenie: Ula i dzieci są świadkiem podejrzanej sytuacji - ZWIASTUN

2020-11-10 15:23

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 27 we wtorek, 10.11.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 27 streszczenie - Podejrzenia Uli wobec męża przybierają na sile. Dodatkowo Maciek zamiast ją uspokajać, jeszcze bardziej ją nakręca. Radzi, żeby zaczęła przeglądać rzeczy męża… Czy przyjaciółka go posłucha?

  Dlaczego muszę być zalogowany? Dowiedz się więcej na temat korzyści  Brzydula: Sezon 2 - Odcinek 27   21 min.   Inni oglądali również   Odcinki    BrzydulaPodejrzenia Uli wobec męża przybierają na sile. Dodatkowo Maciek zamiast ją uspokajać, jeszcze bardziej ją nakręca. Radzi, żeby zaczęła przeglądać rzeczy męża… Czy przyjaciółka go posłucha?

Bożenka bez pytania Ani ponownie bierze jej rzeczy. Wszystko po to, żeby zrobić piorunujące wrażenie na Adamie. W międzyczasie on informuje Marka o kolejnej porażce F&D.

Hu i Yu Tian dają Violetcie dosadnie do zrozumienia, gdzie jest jej miejsce. Kobieta próbuje walczyć. Ale czy skutecznie?

Ule jedzie do pracy. Ma nadzieję, że uda się jej porozmawiać z mężem i oczyścić atmosferę. Niestety, dzieje się zupełnie inaczej! W tej sytuacji Ula postanawia rozmówić się z Nadią!Maciek wprowadza plan B – będzie miał Anię cały czas na oku! Okazuje się jednak, że efekt jest odwrotny.

Adam jest przerażony wizją przyszłości firmy. Swoimi lękami dzieli się z Bożenką, którą jest gotowa na wszystko, żeby go rozweselić… Jak Turek zareaguje na propozycję Bożenki?

Maciek po rozmowie z matką zaczyna wątpić w swoją męskość.

Spóźniona Ula jedzie na przedstawienie Julki. Na miejscu czeka ją miła niespodzianka. Wracając do domu, Ula i dzieci są świadkiem podejrzanej sytuacji. Czyżby przeczucie Maćka go nie myliło?

Najnowsze