BrzydUla 2, odcinek 53: Tragiczny wypadek Marka! Ula dowie się ostatnia - ZDJĘCIA

i

Autor: TVN BrzydUla 2, odcinek 53: Tragiczny wypadek Marka! Ula dowie się ostatnia - ZDJĘCIA

BrzydUla 2, odcinek 53: Tragiczny wypadek Marka! Ula dowie się ostatnia - ZDJĘCIA

2020-12-09 14:02

Kolejna tragedia w serialu "BrzydUla" 2! Marek (Filip Bobek) wyjdzie z więzienia na wolność, ale w 53 odcinku "BrzydUli" wydarzy się wypadek, który doprowadzi do tego, że nieprzytomny mąż Uli (Julia Kamińska) trafi do szpitala. Masakra rozegra się w kiedy Dobrzański spotka się z Aleksem Febo (Mariusz Zaniewski) i Pauliną (Maja Hirsch) w sprawie przyszłości firmy F&D. Rozmowa wspólników szybko przerodzi się w kłótnię. Wypadek Marka to sprawka Aleksa!

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 53 - środa, 16.12.2020, o godz. 20.00 w TVN7

W 53 odcinku "BrzydUli" Marek będzie miał wypadek, a jego życie zawiśnie na włosku! Do dramatu dojdzie w biurze Dobrzańskiego, w chwili decydującego spotkania z Aleksem i Pauliną w sprawie sprzedaży udziałów F&D. Konfrontacja Marka, jego asystentki Nadii (Magdalena Koleśnik) z rodzeństwem Febo będzie miała fatalne skutki, a rozmowy o przyszłości firmy skończą się w tragicznym momencie.

Nie przegap: BrzydUla 2 sezon. Julia Kamińska pokazała jak ją pogrubiają! Ujawniła czy Ula znów będzie piękna

Między Markiem a Aleksem wywiąże się awantura! Nagle w 53 odcinku "BrzydUli" z sali konferencyjnej zaczną dochodzić dziwne odgłosy. Po chwili z pokoju wybiegnie roztrzęsiona Paulina i poprosi o wezwanie karetki. Okaże się, że Marek z poważnym urazem głowy leży nieprzytomny na podłodze. Karetka natychmiast zabierze Dobrzańskiego do szpitala. Aleks, który doprowadzi do wypadku Marka w 53 odcinku "BrzydUli" spróbuje ustalić, co siostra powiedziała Sebastianowi (Łukasz Garlicki), czy go nie wydała przed przyjacielem Marka.

Ten z Danielem (Daniel Kasprowicz) przeszukując miejsce zbrodni, odkryje, że całe zdarzenie nie było nieszczęśliwym wypadkiem. Po wyjściu rodzeństwa Febo w 53 odcinku "BrzydUli" jedna z pracownic popełni karygodny błąd. Tymczasem Ula nie będzie miała pojęcia, że Marek po wypadku trafił do szpitala.Dowie się o wszystkim ostatnia!

Sprawdź także: BrzydUla 2. Tajemnica dzieci Uli i Maćka. Grają je bliźniacy!

Dopiero w 54 odcinku "BrzydUli" Ula zjawi się u Marka. Akurat wtedy Sebastian i Nadia będą ustalać co zrobić z Aleksem, żeby odpowiedział za swój czyn. Zachowanie brata wprawi w osłupienie Paulinę, która będzie jest pod wrażeniem obojętności i egoizmu Aleksa, bo jego plan się nie powiedzie! Po jakimś czasie Ula odbierze telefon od wściekłego Aleksa, który postawi jej ultimatum.

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze