BrzydUla 2 sezon odc. 43. Marek (Filip Bobek)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odc. 43. Marek (Filip Bobek)

BrzydUla 2, odcinek 43 - opis, streszczenie: Marek przesłuchiwany przez policję! Ula ma wyrzuty sumienia po zdradzie

2020-12-02 10:20

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 43 w środę, 2.12.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 43 streszczenie - Nowy poranek nie jest dla Uli najłatwiejszy. Męczy ją kac. Nie tylko fizyczny… Dodatkowo Maciek domagając się wyjaśnień od przyjaciółki, bierze ją w krzyżowy ogień pytań. Policja przesłuchuje Violettę i Marka. Niestety, ich zeznania nie do końca są spójne. Na dodatek policjanci posiadają niezbity dowód oskarżeń pana Hu.

Tymczasem w F&D niczego nieświadomi wszyscy czekają na powrót Violi i Marka. Maciek postanawia poprosić Ulę o wsparcie. Niespodziewanie w domu Dobrzańskich pojawia się Ala z dziećmi – wszyscy są zaniepokojeni zachowaniem Uli.

Nadia zaczyna podejrzewać, że nieobecność Marka ma związek z wczorajszą wizytą Uli w jej mieszkaniu. Swoimi obawami dzieli się z Sebastianem. Rodzina zmusza Ulę do wspólnego śniadania. W tym czasie Marek walczy o prawo wykonania telefonu do rodziny. Okazuje się, że to jednak Viola ma większy dar przekonywania… Do kogo zadzwoni kobieta?

Niespodziewanie w domu Dobrzańskich pojawia się Artur. Chce wyjaśnić sytuację z Ulą.

Po kolejnym nieudanym połączeniu do Marka Ula wybiera numer Nadii. Niestety, asystentka męża nie odbiera. W tej sytuacji Ula postanawia zostawić Markowi wiadomość na poczcie głosowej…

Najnowsze