BrzydUla 2 sezon odcinek 40. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska)

i

Autor: TVN BrzydUla 2 sezon odcinek 40. Artur Szczęsny (Karol Pocheć), Ula (Julia Kamińska)

BrzydUla 2, odcinek 40 - opis, streszczenie: Ula po zdradzie Marka daje się ponieść uczuciom z Arturem - ZWIASTUN

2020-11-27 9:48

"BrzydUla" 2 sezon odcinek 40 w piątek, 27.11.2020, o godz. 20 w TVN7. "BrzydUla" 2 odcinek 40 streszczenie - Po bankiecie w F&D wszyscy dochodzą do siebie. Marek nie wraca do domu. Nad ranem Lucyna widzi, jak po wspólnie spędzonej nocy, wraz z Nadią opuszcza gabinet. Ula nadal robi dobrą minę do złej gry. Przed bliskimi udaje, że wszystko jest w porządku. Nie daje po sobie poznać, że poniosła osobistą porażkę. Jest jednak ktoś, komu nie udaje się jej zwieść – Artur.

Yu Tian uświadamia Hu, że padł ofiarą przebiegłości żony i Dobrzańskiego. Biznesmen wpada w furię! Jaki będzie jego następny krok?

W F&D Adam nadal martwi się brakiem pieniędzy na koncie. Marek uspokaja go – ma pewność, że tym razem środki dojdą. Postanawia kuć żelazo póki gorące – umawia się z Febo, żeby sfinalizować umowę kupna udziałów. Czy nie za szybko?

Violetta wraca do hotelu. Na miejscu okazuje się, że nie czeka na nią gorące przywitanie, a wręcz przeciwnie – kłopoty. Rozpoczyna się pościg. Spotkanie Marka z rodzeństwem Febo przerywa niespodziewane wtargnięcie Violetty. Na osobności inwestorka mówi Dobrzańskiemu o swoim drobnym kłamstewku…

Artur rozmawia szczerze z Ulą. Otwierają się przed sobą, co zachęca lekarza do podjęcia bardzo odważnego kroku… Czy go nie pożałuje?

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze