BrzydUla 2, odcinek 204: Natalia po seksie zostawi Marka. Dobrzański zdradzi Ulę, a i tak zostanie sam

i

Autor: X-news BrzydUla 2, odcinek 204: Natalia po seksie zostawi Marka. Dobrzański zdradzi Ulę, a i tak zostanie sam

BrzydUla 2, odcinek 204: Natalia po seksie zostawi Marka. Dobrzański zdradzi Ulę, a i tak zostanie sam

2021-11-07 15:25

W 204 odcinku "BrzydUla 2" Natalia (Agata Turkot) sama zakończy relację z Markiem (Filip Bobek) po wylądowaniu z nim w łóżku. Od początku poznania Dobrzańskiego w "BrzydUla 2" singielka nie może przestać o nim myśleć. Marek nie uszanuje faktu, że to Seba (Łukasz Garlicki) zauroczył się w kobiecie, a on powinien skupić się na Uli (Julia Kamińska). W końcu dojdzie do seksu między Markiem a Natalią, ale mężczyzna zachowa się po wszystkim okrutnie. Natalia nie pozwoli sobie na takie traktowanie i go zostawi.

"BrzydUla" 2 odcinek 204 - środa, 24.11.2021, o godz. 20 w TVN7

W 204 odcinku "BrzydUla 2" Marek nawet nie będzie ukrywał, że żałuje seksu Natalią. Już niedługo w "BrzydUla 2" Dobrzański sam zaprosi do swojego mieszkania singielkę, by rzekomo porozmawiać o ich skomplikowanej relacji. Wieczór potoczy się jednak intensywnie i oboje wylądują w sypialni Dobrzańskiego. Kiedy Marek obudzi się obok półnagiej Natalii od razu zrozumie, że przesadził. Ula walczyła o to małżeństwo niemal cały czas, przepraszała za swoją zdradę z Arturem (Karol Pocheć) i kajała się przed mężem. On twierdził, że nie może jej wybaczyć, kiedy tymczasem zrobi niemal to samo. Prześpi się z Natalią, która dodatkowo jest obiektem westchnień Seby. Dobrzański zdradzi zatem zarówno Ulę, jak i najbliższego przyjaciela. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1616: Odmieniona Iza zastawi pułapkę na Bosackiego! Drań wreszcie zapłaci za koszmar rodziny Chodakowskich - ZDJĘCIA

W 204 odcinku "BrzydUla 2" Ula będzie już widziała, że mąż "zaszalał" z Natalią. Sytuacja zrobi się niemal nie do zniesienia. Pomimo wszystko, Marek nie będzie cieszył się ze wspólnej nocy z Natalią. Kobieta od razu wyczuje dziwne zachowanie mężczyzny. W nadchodzących odcinkach "BrzydUla 2" sam ją zaprosi do mieszkania, będzie flirtował, a po wszystkim nawet nie będzie udawał, że to nie jest błąd jego życia. Kobieta poczuje się upokorzona i dotknięta i natychmiast postanowi wyjaśnić zaistniałą sytuację.  

Przeczytaj: Na Wspólnej, odcinek 3323: Kochanka Maksa urodzi bliźniaki! Popchnie Ilonę do desperackiego kroku - ZDJĘCIA

Natalia w 204 odcinku "BrzydUla 2" sama zakończy relację z Markiem. Dobrzański zostanie sam z wyrzutami sumienia. Nie będzie miał ani Natalii, ani Uli. Trudno bowiem sądzić, że Dobrzańska po tym wszystkim przyjmie go z otwartymi ramionami. Jeśli ma swój honor, sprawa zakończy się rozwodem i ostatecznym rozstaniem. Trudno powiedzieć jakie kroki w "BrzydUla 2" podejmie Marek. Czy będzie przepraszał, czy też przyjmie bierną postawę? Tego dowiemy się już niebawem. Niestety wygląda na to, że to małżeństwo jest zakończone. 

BrzydUla 2, odcinek 178-181, ZWIASTUN: Ta kontrola zniszczy życie Dobrzańskich? Porażające zmiany w firmie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze